top of page

3. Kez Bizimle: Türkiye’nin İlk Gece Pikniği Urban Picnic 3-4 Mayıs’ta Kemer Country&#82

Duyduk duymayın demeyin; 2017’de “Türkiye’nin ilk gece pikniği” olarak yola çıkan Urban Picnic 3. kez yeniden bizlerle birlikte!

Yemek.com ve Hybrid‘in birlikte düzenlediği Urban Picnic geçtiğimiz sene de ona ev sahipliği yapan Kemer Country Orman Evi’ne 3-4 Mayıs tarihlerinde daha fazla sürpriz, daha fazla eğlence ile geri dönüyor. 18.00’deki kapı açılışından saat 01.00’e kadar gece boyunca onlarca farklı restorandan yüzlerce farklı lezzetin sınırsız ikram edileceği Urban Picnic’te İstanbul’un en trend ve en sevilen restoranları; Türk, İtalyan, Uzakdoğu, Meksika, Fransız mutfağı lezzetleri ile pizza, burger, meze, vejetaryen, tatlı, kahve ve gecenin sonunda da en sevilen sokak lezzetlerini bulabileceksiniz. Urban Picnic’te bizi lezzete boğacak ve tıka basa doymamızı sağlayacak tüm restoranların listesine hemen şu içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Bu arada bu sene ilk kez Urban Picnic’e gelip bu eşsiz deneyimi bizimle birlikte yaşayacakların aklındaki sorulara yanıt verdiğimiz içeriğimize de göz atmak isteyebilirsiniz: Türkiye’nin İlk ve Tek Gece Pikniği Urban Picnic Katılımcılarının Bilmesi Gereken 9 Şey

Üstelik bütün bu yeme-içme deneyimi sınırsız, limitsiz olacak! Diğer bir deyişle tüm bunların hepsi bilete dahil!

Sadece tıka basa yemeyecek, aynı zamanda eğlenceye de doyacağız. Daha önceki etkinliklerde Pinhani ve Yeni Türkü ile coşmuşken bu sene Evrencan Gündüz ve Güntaç’ın canlı konserleriyle ısınacak, konserlerin öncesinde ve sonrasında da gece boyu sahne alacak DJ Tan Güner ve DJ Stylist ile dans etmeden duramayacağız!

Daha önceki senelerde bizimle birlikte olanların bile bilmediği yeni bir sürprizimiz daha var bu sene: Bu seneye özel olarak yemyeşil Urban Market alanında da her yerde bulamayacağınız tasarım ürünlerini keşfedebilecek ve alışveriş yapabileceksiniz.

0 görüntüleme0 yorum

댓글


bottom of page