top of page

BENİM FESTİVALİM’E SADECE GENÇLER KATILABİLİR!

Şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park, 19 Ekim Cumartesi günü şehrin en havalı gençlik festivali “Benim Festivalim” ile kapılarını 21 yaş altı genç dostları için açıyor.

KüçükÇiftlik Park’ın genç dostlarına hediyesi, daha üçüncü yılında gençlerin vazgeçilmezi haline gelen Benim Festivalim, ülkemizin sevilen sanatçı ve gruplarından oluşan zengin line-up’ı, eğlenceli, eğitici ve öğretici içerik programları, teknoloji ve spor alanları, ilham verici söyleşileri ile bu yıl yine dopdolu.

Temponun hiç düşmediği benzersiz bir festivale hazır olun!

Bu yıl uzay temasıyla gençlerin ayaklarını yerden kesecek olan festivalde, yaptığı her işle farklı tarzını ortaya koyan Hayko Cepkin yine muhteşem bir sahne performansına imza atacak. Hemen öncesinde kendini “memleketsiz bir rapçi” olarak tanımlayan Türkçe Rap’in en çok takip edilen isimlerinden Şehinşah ve alternatif müziğin beğenilen gruplarından olan kendi tabirleriyle şakalı müzik grubu Dolu Kadehi Ters Tut, Ay Tenli Kadın şarkısı ile üne kavuşan ve sözü bestesi kendisine ait olan eserlerle yükselişini sürdüren Ufuk Beydemir coşkuyu zirveye taşıyacak.

Leyla adlı şarkısıyla büyük başarı yakalayan sevilen hip-pop grubu Tahribad-ı İsyan, yeni nesil müzisyenler arasında fark yaratarak festivallerin aranan ismi haline gelen Nova Norda ve yaptığı coverlar ile son zamanların dikkat çeken isimlerinden Serel Yereli ise festival sahnesinin açılışını yapacaklar.

Gün boyu sürecek atölyelerle hızımız hiç kesilmeyecek!

Sunduğu nitelikli içerikleriyle benzerlerinden ayrışan Benim Festivalim, gençleri öğrenmeye teşvik edecek atölyeler, trend konularda yapılacak söyleşiler, gençlerin yetenek ve yaratıcılıklarını sergileyebilecekleri aktiviteler ile gençleri sadece müziğe değil birbirinden keyifli etkinliklere de doyuracak. Gün boyu sürecek color up çılgınlığına bu yıl sim pırıltısı da eklenecek.

Sadece 21 yaş altı gençlerin katılabildiği Benim Festivalim, URU organizasyonu ile 19 Ekim Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ta, biletler Biletix’te!

Mekan: KüçükÇiftlik Park

Tarih: 19 Ekim 2019, Cumartesi

Kapı Açılış: 13.00

Bilet fiyatları:

Benim Biletim: 130 TL (Bez çanta, toz boya, sim, festivale özel rozet, t-shirt, bileklik ve daha birçok sürpriz hediye dahildir.)

Standart bilet: 70 TL

1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page