top of page

Doğallıktan gelen lezzet!

Aroma, 10. Juiceful İstanbul Summit’te Doğallıktan Gelen Lezzetlerini Sundu

Aroma, Meyve Suyu Endüstrisi Derneği (MEYED) tarafından düzenlenen ve sektörün en önemli yıllık buluşması olan Juiceful İstanbul Summit’in 10.’sunda, “%100 Meyve Suyu” grubuyla yer aldı. Ziyaretçilere doğal ve katkısız ürün gamını tanıtan ve tattıran Aroma, büyük ilgi ile karşılandı.

Meyve Suyu Endüstrisi Derneği (MEYED) tarafından Uluslararası Meyve ve Sebze Suyu Üreticileri Federasyonu (IFU) ile Avrupa meyve suyu sektöründe rekabeti ve kalite kontrolünü sağlamak amacıyla çalışan öz denetim kuruluşu SGF (Secure-Global-Fair) Eurasia Roadshow işbirliği ile 5 Eylül’de gerçekleştirilen 10. İstanbul Juiceful Summit, dünyanın farklı ülkelerinden gelen uzmanları ve sektör temsilcilerini ağırladı.

Türkiye’nin ilk meyve suyu markalarından olan Aroma, “%100 Meyve Suyu” ürün grubuyla 10. Juiceful Summit’te yer aldı. Türkiye’de %100 meyve suyu kategorisinde ilk üretimi yapan meyve suyu firmalarından olan Aroma, geniş ürün yelpazesindeki lezzetleri katılımcılarla buluşturdu. %100 meyve suyu kategorisinde yer alan ürünlerinde; ilave şeker, koruyucu ve katkı maddeleri yer almamaktadır.

Tohumdan üretime, üretimden dağıtım noktasına kadar her aşamada, dalından koparılan meyvenin kalite ve lezzetinin korunması için çalışan Aroma, 1968 yılından bu yana tüketicilerine doğal ve lezzetli meyve suları sunuyor.5 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page