top of page

Etkilerden Cildi Korumaya Yardımcı Oluyor

Özellikle son bir buçuk yıldır pandemi gibi olağanüstü koşullarla mücadele etmeye çalışıyoruz. Bu durum da kaygı ve aşırı stres gibi problemlere yol açıyor. Korku, kaygı, stres, endişe gibi kavramlar her ne kadar soyut kavramlar gibi görünse de vücudumuz üzerinde somut etkilerinin de olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu somut belirtileri cilt üzerinde de görmek mümkün. Stresin çabuk ve belirgin bir şekilde cilde etki ettiğini, cilt problemlerine davetiye çıkardığını ve cildin yaşlanma hızını artırabileceğini hatırlatmakta fayda var. Dolayısıyla stresten uzaklaşarak kendimize vakit ayırmak yapılabilecek en mantıklı çözüm. İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, kendinize vakit ayırmanıza yardımcı olacak cihazlarıyla evlere profesyonel spa terapisini getiriyor.


Hayatımızın pek çok alanında başa çıkmak zorunda olduğumuz sorumluluklarımız var. Bu sorumlulukların getirdiği yükümlülükler, yetişilmesi gereken alanlar, ilgi bekleyen kişiler ve yoğun tempo derken stres hayatımızın odağında yer almak durumunda kalıyor. Bir de bunun üzerine eklenen pandemi koşullarının yarattığı kaygı ve endişe de eklenince oldukça yıpratıcı olan psikolojik rahatsızlıklarla mücadele etmek durumunda kalıyoruz. Stres, kaygı, endişe ve korku gibi bu duygular cildimize de kısa ve uzun vadede zarar verebiliyor. Stres kaynaklı cilt rahatsızlıklarını engellemenin yolu ise hem cilde hem de kendinize iyi bakmaktan geçiyor. Yoğun temponun içerisinde stresten uzaklaşarak kısa da olsa kendinize zaman ayırmak bu dönemde yapabileceğiniz en sağlıklı çözüm olacak. İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO cilt bakımında terapi etkisi yaratarak sakinleşmenize ve dinlenmenize yardımcı oluyor. Evde profesyonel spa deneyimi yaşatacak iki dakikada süper etkili yüz bakım terapisi cihazı UFO™ 2 ve yatıştırıcı etkisiyle bilinen Green Tea maskesi, stresten arınmanıza ve cildinize iyi bakmanıza destek olacak. Kişisel bakıma ve kendinize ayırdığınız bu değerli zaman, moralinizi yükseltirken cildiniz de ihtiyaç duyduğu bakıma kavuşacak. Bu yatıştırıcı terapinin etkisini daha da artırmak size kalmış. Evde müziğinizi açıp, mumlar yakarak UFO™ 2’nin hem cildinize hem de ruhunuza iyi gelecek rahatlatıcı etkisini katlayarak evdeki profesyonel terapinizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Evlerin rahatlığında profesyonel terapi!

2 dakikada süper etkili yüz bakım terapisi cihazı UFO™ 2, cildin ihtiyacı olan profesyonel terapiyi evlere yaşıyor. En son teknolojilerin bir kombinasyonu ile hazırlanan UFO™ 2, aktif maske bileşenlerinin cildin derinliklerine işlemesine yardımcı olmak için de kriyoterapi ve termoterapi modlarından yararlanıyor. 8 ışıktan oluşan tam spektrum LED ışık teknolojisiyle de yaşlanma etkilerini azaltmaya ve göz altı morluklarının yok edilmesine yardımcı oluyor. UFO™ 2, . T-Sonic™ titreşimleriyle de yüz ve boyun bölgesindeki gerginlik noktalarını gevşeterek cilde etkili bir masaj uyguluyor.

2 dakikada süper etkili yüz bakım terapisi cihazı UFO™ 2, cildin tüm ihtiyaçlarını karşılayan, her cilde uygun olarak optimize edilen farklı maskelerle birkaç saniyede pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde kavuşturuyor. Yatıştırıcı etkisiyle bilinen Green Tea Maskesi, cildi nazikçe arındırarak cilde sağlıklı, doğal bir ışıltı kazandırıyor. İçeriğinde bulunan yeşil çay ve Ulmus Davidiana kök özü sayesinde cildi arındırarak yumuşatan maske, çevresel toksinlere karşı koruduğu cilde eski ışıltısını geri kazandırıyor. Green Tea Maskesi, UFO™ 2’nin yeşil ve mavi LED ışık teknolojilerinden de yararlanıyor. Yeşil LED ışığıyla mat görüntüyü canlandırmaya ve ciltteki ton eşitsizliklerini düzenlemeye yardımcı olurken, mavi LED ışığıyla kan akışını tetikleyerek daha sağlıklı ve canlı bir cilt görünümü elde edilmesine yardımcı oluyor.

2 dakikada süper etkili yüz bakım terapisi UFO™ 2 2899 TL, Green Tea Maskesi ise 199 TL’ye satışa sunuluyor.

1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page