top of page

Galatasaray’ın Resmi Su Sponsoru Yeni Sezonda da Aroma


2019 yılında Galatasaray Spor Kulübü ile su sponsorluğu sözleşmesi imzalayan Aroma, 2020-2021 sezonunda da tüm branşlarda Galatasaray’ın resmi “su sponsoru” olmaya devam ediyor.

Meyve suyu ve içecek sektörünün en köklü ve öncü markalarından biri olan Aroma, 2020-2021 sezonunda da, Aroma Ömer Duruk Doğal Kaynak Suyu ile, Türkiye’nin en büyük kulüplerinden Galatasaray Spor Kulübü’nün (GSK) tüm branşlardaki resmi “su sponsoru” oldu. Aroma, Galatasaray Spor Kulübü’ne ilk resmi su sponsorluğunu 2019-2020 sezonunda yapmıştı.

Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay desteğinden dolayı Aroma’ya teşekkür ederken ‘’ "Son günlerde sponsorluklarda olumlu gelişmeler kaydettik. Aroma, bilinen, önemli bir marka. Bütün branşlarımıza su sponsoru oldular. Bu katkı için kendilerine teşekkür ediyorum.Bu vesileyle içinde bulunduğumuz zor süreçte bize destek veren, yanımızda olan tüm sponsorlarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz’’ ifadelerini kullandı.

Konuyla ilgili bilgi veren Aroma Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mahmut Atom Duruk; “Aroma kurulduğu günden bu yana spora ve sporculara desteğini hız kesmeden sürdüren bir marka. 2020-2021 sezonunda da Galatasaray Spor Kulübü’nün resmi su sponsoru olmaktan onur duyuyoruz. Sponsorluğumuzun kulübün tüm branşlarını kapsaması ise bizler için büyük gurur kaynağı. Daha önce olduğu gibi yeni sezonda da tüm sporcuların ve teknik ekibin maçlarda, antrenmanlarda ve her zaman yanında olacağız” dedi.

Yüksek Alkali 8,15 pH Değeri ile Bağışıklık Sisteminin Güçlenmesine Yardımcı Oluyor

Uludağ’da 2.020 m.den çıkartılan Aroma Ömer Duruk Doğal Kaynak Suyu, sahip olduğu yüksek alkali 8,15 pH değeri ile vücuttaki zararlı maddelerin dışarıya daha hızlı atılmasını kolaylaştırmaya, vücuttaki pH dengesini sağlayarak bağışıklık sisteminin daha güçlü olmasına ve hücrelerin daha çabuk yenilenmesine yardımcı oluyor.

Aroma Ömer Duruk Doğal Kaynak Suları sahip olduğu yüksek pH değeri ile oksijeni tutarak tazeliğini koruyor. Oksijeni yüksek sular; bağışıklık fonksiyonlarını güçlendirmesi, stres, huzursuzluk ve gerginlik gibi etmenleri en aza indirgemesi, yorgunluk hissini azaltması, konsantrasyonu artırmaya yardımcı olmasıyla biliniyor. Hem alkali, hem de yüksek pH değeri ile vücutta biriken toksinleri atıyor, ödemi engelliyor, sindirim sisteminin daha hızlı ve düzenli çalışmasına yardımcı oluyor. Cildi besliyor, güzelleştiriyor ve yaşlanma belirtilerini azaltıyor.

Aroma Ömer Duruk Doğal Kaynak Suyu, zengin mineral içeriğine de sahip. Bileşiğinde, kasların gevşemesini sağlayan, vücutta birçok işlemde destek görevi gören kalsiyum, magnezyum gibi faydalı mineraller bulunuyor. Markanın suyu ayrıca, düşük sodyum miktarı ile öne çıkıyor. Bilindiği gibi, düşük sodyum oranı, kalp ve damar sağlığını korumaya yardımcı oluyor.

Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştiren Aroma, Aroma Ömer Duruk Kaynak Suyu ile hazırlanan, pratik, kolay taşınır, kolay açılıp kapanan 330 ml’lik karton kutu ambalajlarda, Aroma Sa-de detoks suyu çeşitlerini tüketiciye sunuyor. Aroma her zaman olduğu gibi koruyucu katkısız, şeker ilavesiz ve renklendirici içermeyen Aroma Sa-de ürünleriyle de Galatasaray Spor Kulübü sporcularına desteklerine devam ediyor.

7 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page