top of page

HOUSE OF PERFORMANCE (HOP) GÖRKEMLİ BİR AÇILIŞ TÖRENİ İLE SANATSEVERLERE KAPILARINI AÇTI


House of Performance, 26 Nisan Çarşamba akşamı Özge Borak, Ahmet Tansu Taşanlar, Nilgün Belgün, Prof Mehmet Sungur; Senay Gürler ve Semih Saygıner, Açelya Akkoyun, Akasya Aslıtürkmen, Ümit Kantarcılar, Derya Artemel, Ersin Korkut, Gonca Vuslateri, Ayşe Erbulak, Özden Özgürdal, Renan Bilek, Ahu Türkpençe, Mehmet Çelik, Tamer Levent gibi seçkin davetlilerin katıldığı bir törenle açıldı.


Sunuculuğunu Özge Ulusoy’un yaptığı açılış töreninde, yatırımcı, yönetim kurulu başkanı Harun Türk, yönetim kurulu üyeleri Hakan Haksun ve Bosna Altın, Genel sanat yönetmeni Özen Yula, açılış konuşmalarından sonra, gelen konuklara mekanla ilgili bilgiler verdiler.


Açılış töreninde hem oyunculuğu hem de dillere pelesenk olmuş şarkılarıyla Zuhal Olcay sahne alarak geceye renk kattı. Gecenin sonunda tüm davetliler sahneye çıkıp Zuhal Olcay’ a eşlik ettiler..


İstanbul ve Bakırköy’ü tiyatro, müzik, sinema alanında çok amaçlı bir kültür sanat merkezine kavuşturan House Of Performance(HOP), kendi kurumsal yapısında ustalarla gençleri bir araya getirerek, gelenekle çağdaş yapının el ele verdiği bir merkez olacak. Ayrıca merkezde yıl boyunca birbirinden farklı tiyatro oyunlarıyla, Türkiye’nin önde gelen sanatçılarının yön vereceği atölyeler, oyunculuk, yazarlık ve çağdaş medya araçları üzerine çeşitli eğitimler bulunacak.


17 Mayıs’ta ise mekanın kendi prodüksiyonu olan ve genel sanat yönetmeni Özen Yula'nın yönettiği Özge Borak, Ahmet Tansu Taşanlar, Derya Artemel, Ümit Kantarcılar’ın sahne aldığı Donald Margulies'in ''Dostlarla Akşam Yemeği'' adlı oyun prömiyer yapacak. Yıl boyunca House Of Performance’nin sinema salonlarında özel gösterimler ve küçük festivaller düzenlenecek, akustik konserlerle sanatseverlere farklı performanslar sunacak.


House Of Perfomance’deki tüm performanslar yıl boyunca www.houseofperformanceofficial.com web adresinden ve Instagram: @houseofperformanceoffical, Twitter: houseofperform, Linkedin-Youtube-Facebook: houseofperformance sosyal medya adreslerinden takip edilebilir.HOUSE of PERFORMANCE (HoP) sahnesinde bütün etkinlikler 20.30 da başlamaktadır.


HOUSE of PERFORMANCE (HoP)’taki bütün gösterimlerin biletleri HoP gişesi, Biletix, Biletinial ve web sayfalarından alınabilir.HOUSE Of PERFORMANCE (HoP)


Adres: Zeytinlik Mahallesi, Türkçü Sokak, No:6 A, İç kapı No:1, Bakırköy/İstanbul


(Eski Avşar Sineması)


Telefon: 0212 495 21 76
Instagram : @houseofperformanceoffical


Twitter: houseofperform


Linkedin-Youtube-Facebook: houseofperformance36 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page