top of page

Lacoste x Peanuts: Tüm Nesilleri Kapsayan İş Birliği

Lacoste, 50’lerin Çizgi Romanı Peanuts’un Efsanevi Karakterleri Snoopy ve Arkadaşlarıyla Buluştu.
Lacoste, heyecan verici iş birliklerine Peanuts koleksiyonuyla devam ettiğini duyurdu. Tüm dünyada fenomen haline gelen ve bu sene 71. yaşını kutlayan efsanevi çizgi filmin koleksiyonu 27 Ekim itibariyle mağazalarda ve Lacoste.com.tr’de yerini aldı.


Snoopy, Charlie Brown, Lucy ve Linus; dünyanın en popüler çizgi romanı Peanuts’un sevilen karakterleri, yeni bir koleksiyon için ikonik timsahla bir araya geliyor. Tenis denince akıllara ilk gelen Fransız spor markası Lacoste ile 7’den 70’e herkesin çocukluğunda önemli bir rol almış olan Peanuts’u mükemmel bir şekilde temsil eden koleksiyon, görselleriyle pozitif ve canlı bir atmosfer yaratarak her tarza ve nesile uygun olacak şekilde tasarlandı.


Lacoste, Peanuts’ın 71. Yıldönümünü Kutluyor!

Ana Kodlar: Sportif, Enerjik ve Neşeli.


Meşhur çizgi romanın 71. Yıldönümünü kutlayan Lacoste, dinamik ve eğlenceli tasarımlar sunuyor. Koleksiyon, ürün çeşitliliği açısından da moda severleri sevindirecek bir kapsam ile yeni bir dünya yaratıyor. Unisex tasarımlar eşliğinde yetişkin kitle için sweatshirt ve tshirtlerin kombinlenebileceği pantolon, şort, etek sunulurken, şapka ve çanta gibi aksesuarlarla da koleksiyonu tamamlayan parçalar yer alıyor.


Renk paletinde canlı renklerin kullanımı dikkat çekiyor. Lacoste yeşili ile sarı renklerinin siyah ile birleşimi ön plana çıksa da, daha yumuşak ve pastel tonları tercih edenler için beyaz, gri ve pembe parçalar Peanuts karakterlerinin tek renk ya da karışık renkli çizimleri ve Lacoste logosuyla destekleniyor. Tasarımda kullanılan düz ve zikzak çizgiler, koleksiyonun video çekiminden ekranlara aktarılan eğlenceli havasını destekleyerek izleyicilerde her ilki markanın da DNA’sını taşıyan Lacoste x Peanuts ailesinin bir üyesi olma isteği uyandırıyor.


4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Yorumlar


bottom of page