top of page

MESSIKA’DAN GÖZ ALICI ANNELER GÜNÜ SEÇKİSİ

“Trendler değişir, tarzlar gelişir ancak bir annenin sevgisi pırlanta kadar ebedidir” inancıyla göz alıcı bir kampanyaya imza atan Messika Paris, ilkbaharın en güzel pazar gününü aydınlatarak dünyanın dört bir yanındaki anneleri kutluyor.


EBEDİ BİR AŞK

“Annem, tamamlayıcım, güç kaynağım, ikinci benliğim: nesilden nesle aktarılıp, iki kişi arasında paylaşılan mücevherler ve ebedi pırlantalar.”

İki farklı mizaç, iki ayrı kişilik. Doğaları gereği barındırdıkları farklılıklara rağmen mükemmel bir uyum içindeler. Anne ve çocuğu arasındaki eşsiz bağın ışıltılı bir yansımasını simgeleyen My Twin koleksiyonu, tüm zarafetiyle zıt karakterlerin dünyasına odaklanıyor. Oval formun zümrüt kesimi ile buluşması, sonsuza dek sürecek bir bağlılık sunan iki özel pırlantaya hayat veriyor. Hem birbirlerine doğru çekilip hem de birbirlerinden uzaklaşan formlar, kusursuz bir denge içinde modellere zamansız ve sofistike bir dokunuş ekliyor.

Anneler Günü’nde yüksek mücevher evi Messika, çocuğun annesine duyduğu sevginin güzelliğini bu ikonik koleksiyonla ortaya çıkarıyor. Tasarımların merkezine yerleştirilmiş pırlantalar, feminen silüetlerin kıvrım ve kenarlarını mükemmel biçimde zenginleştiriyor. Zarif ve modern parçalar, ilk bakışta göz kamaştırıyor. Küpelerden bilezik ve kolyelere kadar My Twin mücevherleri, geniş bir ürün ve duygu yelpazesine yayılarak sevgisiyle her an ışık saçan kadınların gözlerine bir parıltı daha ekliyor.

@messika


0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page