top of page

Prima “Uyku Kitabım”la Bebeklerin Uykuya Kolayca Geçmesini Sağlıyor

Türkiye’de 33 yıldır yenilikçi ve güvenilir ürünleriyle bebeklerin sağlıklı ve mutlu gelişimine katkı sağlayan Prima, uyku danışmanı Pınar Sibirsky’nin hem anneler hem de babalar için yazdığı “Uyku Kitabım” ile çocuklara mutlu bir uyku vadediyor. Prima’nın katkıları ve Sibirsky’in uzmanlığının birleştiği “Uyku Kitabım”ı tüm kitapçılarda bulabilirsiniz.

Türkiye’nin lider bebek bezi markası Prima’nın katkılarıyla yayımlanan “Uyku Kitabım”, bebeklerin günlük rutinlerini oluşturmada ebeveynlere yardımcı olmakla beraber, bebeklerin gün içerisinde yaptıklarını hatırlamasını sağlayarak öğrenme sürecini de destekliyor. Kitap, bebeklerin yedikleri yemeklerden oynadığı oyunlara kadar gün içinde yaşadıkları rutinleri resmederek bebeklerin kavrama ve kelime dağarcığının gelişmesine yardımcı oluyor. Her okuyuşta değiştirilebilecek kişi ve aktivitelerle özelleşebilen, her gün yepyeni bir hikâyeye dönüştürülebilen “Uyku Kitabım”, bebeğe özel oluşturulan bir günlük halini alıyor.


“Uyku Kitabım”ın yazarı Pınar Sibirsky, “Kitap, gündüz ve gece olarak arkalı önlü tasarımıyla bebeklerin uykuya geçiş sürecini kolaylaştırırken, bebeklerini nasıl uykuya hazırlayacakları konusunda ebeveynlere yol gösteriyor.” diyor.3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page