top of page

Pure Encapsulations® Nestlé Health Science güvencesiyle Türkiye’de

Nestlé’nin tüketici sağlığı, medikal beslenme ve yenilikçi beslenme alanlarında faaliyet gösteren iş birimi Nestlé Health Science Türkiye’nin yeni vitamin, mineral ve takviye edici gıda markası Pure Encapsulations® ürünleri, raflarda yerini aldı.

“Daha sağlıklı bir yaşama katkıda bulunmak” amacıyla çalışan Nestlé Health Science Türkiye, merakla beklenen Pure Encapsulations® ürünlerini tüketicilerle buluşturdu. Günlük hayatın yoğun temposunda genel beslenmesini zenginleştirmek ve çeşitli hale getirmek isteyenler, Pure Encapsulations® ürünlerinden kendilerine en uygun olanı seçebiliyorlar.


Dengeli bir yaşam sürdürmeye bütünsel ve bilimsel bakan Pure Encapsulations® her ihtiyaca uygun, etkinliği ve güvenilirliği test edilmiş ürünleriyle öne çıkıyor. Vitaminler, mineraller, multivitaminler, özel bitkisel takviyeler ve probiyotikler olmak üzere birçok kategoride geliştirdiği ürünleri ile Pure Encapsulations®, bireylerin hayat kalitesine katkıda bulunmayı hedefliyor.

İpek Özçırpıcı: Pure Encapsulations®, Nestlé Health Science Türkiye’nin büyümesine vesile olacak

Pure Encapsulations® ürünlerinin Türkiye’de lansmanını yapmaktan gurur duyduklarını ifade eden Nestlé Health Science Türkiye Tüketici Sağlığı Bölüm Müdürü İpek Özçırpıcı, “Nestlé Health Science güvencesiyle satılan Pure Encapsulations® ürünleri, farklı ihtiyaçlara cevap yaratacak ve markamızın büyüme odaklı yaklaşımında kilit rol oynayacak” dedi. Özçırpıcı, tüketici sağlığı alanındaki büyümesini sürdüren ve tüketiciye ulaştığı marka ve kanalları artıran Nestlé Health Science Türkiye’nin, 30 yıllık araştırma deneyimine sahip Pure Encapsulations®️ ile hayatın her evresinde yeterli ve dengeli yaşam sürdürmek isteyenlerin hayat kalitesinin yükseltilmesine yardımcı olacağını belirtti.

Pure Encapsulations® içerikleri ve ürünlerde kullanılmayan maddelerle de öne çıkıyor

Pure Encapsulations® bilim odaklı yaklaşımı ve klinik araştırmalara yaptığı yatırımlar sayesinde ürün güvenliğini ilk sırada tutarken sadece içerikleri ile değil, ürünlerde kullanılmayan maddelerle de öne çıkıyor. Renklendiriciler, aromalar, tatlandırıcılar ve koruyucu maddeler içermeyen ürünler, tüketicilere ulaşana kadar ciddi testlerden geçiyor. Pure Encapsulations® hem kalite standartlarını gözeten üretim süreçleri ile hem de kullanıcılara verdiği güven bakımından profesyonel bir iyi yaşam markası olurken vegan ve vejetaryen dostu, glutensiz içerikli ürünlerini kullanıcılara sunuyor.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page