top of page

SULTANAHMET’TE KOMEDİ GÜNLERİ BAŞLIYOR

Güncelleme tarihi: 8 Oca 2020

BKM MUTFAK STAND UP SANATÇILARI İLE FOUR SEASONS HOTEL SULTANAHMET’TE KOMEDİ GÜNLERİ BAŞLIYOR

Sultanahmet’in simge yapılarından olan Four Seasons Hotel Sultanahmet, yenilikleriyle sonbahar ve kış aylarına özel bol kahkahalı bir program sunuyor.

Four Seasons Hotel Sultanahmet, BKM Mutfak’ın sevilen sanatçılarını samimi ortamında bu tarihi atmosferde eğlenmek isteyen izleyicileriyle buluşturuyor.

Tarihi Yarımada’daki benzersiz konumuyla Four Seasons Hotel Sultanahmet, bir yeniliği daha hayata geçirerek sonbahar ve kış aylarını eğlenceli hale getiriyor. Otel, BKM Mutfak’ın öne çıkan stand up sanatçıları arasında yer alan ve beğeniyle izlenen Okan Çabalar, Mesut Süre ve Miray Akovalıgil’i izleyiceleriyle büyüleyici atmosferinde buluşturarak kahkaha dolu anlar sunuyor.

Şehrin dikkat çeken etkinliklerini bünyesinde toplayan Four Seasons Hotel Sultanahmet, sonbahar ve kış aylarında eğlenmek isteyenleri bir araya getirerek şehrin buluşma ve eğlence noktası olmaya devam ediyor. Otel, dileyen misafirlerini cumartesi günleri düzenlenen, zengin ve lezzetli bir yelpazede sunulan brunch’ın ardından başlayacak gösterileri izleme fırsatı sunarak günün keyfini uzatmaya davet ediyor.

BKM Mutfak stand up showlarının ilki 9 Kasım’da, yer aldığı birçok skeç programında, dizi ve filmlerde yarattığı başarılı tiplemelerle mizah severlerin beğenisini kazanan Okan Çabalar ile başlıyor.

23 Kasım’da ise uzun yıllardır Rabarba isimli radyo programını sunan Mesut Süre, ‘Siz Hepiniz Ben Tek’ isimli stand up gösterisiyle seyirciyle buluşuyor.

Stand up programı 7 Aralık’ta Miray Akovalıgil ile devam ediyor. “İş Görüşmesine Giden Corporate Elis”, “Zengin Kociş Sonrası İnstagram Postları” ve “Meditatif Nuran” gibi birçok fenomen videosu ile dikkat çeken komedyen izleyicileri ile Four Seasons Hotel Sultanahmet’te tek kişilik gösterisinde bir araya geliyor.

1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page