top of page

Uluslararası Antakya Film Festivali’nin 11’cisi Basına Tanıtıldı

Uluslararası Antakya Film Festivali tanıtım toplantısı 5 Ekim 2023 Perşembe günü Feshane Artİstanbul’da yapıldı. Festival koordinatörü Atakan Metin’in açılış konuşmasının ardından, festival başkanı Mehmet Oflazoğlu konuklara; festivale ve filmlere ilişkin ayrıntıları görsel sunumlarla aktardı.




Metin “İlk defa bir festival, en konforsuz bununla beraber en iyileştirici durumu vaad ediyor”


‘Antakya Varsa Ben de Varım’ mottosuyla yapılacak festivalin hangi şartlarda gerçekleştirileceğini aktaran festival koordinatörü Atakan Metin “Festivale gelmek isteyenler öncelikle alıştıkları günlük konforlarını unutmalılar. Empatiyi yerinde yapmak için çok iyi bir fırsat. Uzaktan destek, iyi niyet gösterisi hepsi makul ancak durumu yerinde görmek isteyenler, emin olun çok farklı dönecekler kendi rutinlerine. Film festivali standartlarını elden geldiğince gerçekleştirmeye gayret ediyoruz ancak bu yıla özel Antakya’ya sanatla, sinemayla şifa olmaya çalışacağız. İlk defa bir festival, en konforsuz bununla beraber en iyileştirici durumu vaad ediyor” dedi. Metin, Kültür Bakanlığı'na, saha organizasyonunu yapan CefWorks ekibine, Antakya'ya basın ulaşımını sağlayan Datassist'e, sektörel buluşmaların öncüsü Prof Dr Emin Önder'e, su ihtiyacını karşılayan Sultan Su'ya, basın toplantısının organizasyonunu gerçekleştiren İBB yetkililerine, basın destekçileri; ekranom, diverseffect, bidolu sinema, deepdeets, bültenx, arka pencere, estyapım, world of Türkiye ve sistem9'a, festival gıda tedarikçisi Balaban Dondurma'ya ve tüm katkı verenlere teşekkür etti.




Oflazoğlu: “Film gösterimleri konteyner kentlerde ve çadır yerleşkelerinde”


Festival Başkanı Mehmet Oflazoğlu yaptığı konuşmada film gösterimleri ve etkinlikler hakkında şu bilgileri verdi: “Filmlerimiz Koç Konteyner Kent Amfi Sahne, Koç Konteyner Kent Kongre Salonu, Dostlar Yerleşkesi / Serinyol, Zübeyde Hanım Konteyner Kent / Samandağ, Tmmob Sosyal Etkinlikler Çadırı İskenderun da gerçekleştirilecek.


Etkinlikler: "Zeynep Öykü Arp Konseri ve Uçaneller Kukla Tiyatrosu"


Etkinliklerimiz ise; Açılış töreni ve Ödül töreni Koç Konteyner Kent, Uçaneller Kukla Tiyatrosu Koç Konteyner Kent, Zeynep Öykü Arp Konseri Dostlar Yerleşkesi / Serinyol, "Senaryoda 'Tip ve Karakter' Atölyesi / Dr. Ersin Aycan (İnönü Üniversitesi radyo, televizyon ve sinema bölümü) Koç Konteyner Kent’, Teoman Kumbaracıbaşı Konseri Koç Konteyner Kent’ de yapılacaktır.




Festivalde bir ilk: “Sektörel Buluşmalar”


Festivalin 11’nci yılında ilk defa sektörel buluşmalar yapılacağını kaydeden Oflazoğlu ayrıntıları şöyle aktardı. “15 Ekim Pazar günü gerçekleşecek sektörel günlerimizi Prof Dr Emin Önder hocamızın sayesinde başlatıyoruz. ‘Ruhsal Dayanıklılık ve Sosyal Destek’ Etkinliği alt teması ile gerçekleşecek günümüzde izleyicilerimizi Koç Konteyner Kent’e bekliyoruz.”


Videolar

There is a video 11 film festivali fragman.mp4 İndir

There is a video 11. antakya animasyon fragmanları.mp4 İndir

There is a video 11. antakya deneysel fragmanları.mp4 İndir

There is a video 11. antakya kısa belgesel fragmanları.mp4 İndir

There is a video 11. antakya kısa film fragmanları.mp4 İndir

There is a video 11. antakya öğrenci film fragmanları.mp4 İndir

There is a video 11. antakya uzun belgesel fragmanları.mp4 İndir

There is a video 11. antakya uzun film fragmanları.mp4 İndir

There is a video 11. Uluslararası Antakya Film Festivali basin tanitimi.mov İndir

There is a video Meral Orhonsay Gelin Pehlivan filmini beraber izleyelim.MOV İndir

There is a video Vadullah Taş Ehlen ve Sehlen Antakya.MOV İndir


Festivalin afişi sanat yönetmeni Bilgehan Aras tarafından tasarlandı



Mehmet Güleryüz - Mehmet Oflazoğlu - Prof Dr Emin Önder - Vadullah Taş - Lila Gürmen - Murat Şeker - Meral Orhonsay - Sedat Balaban - Tolga Eligül - oturan Atakan Metin



Festival koordinatörü Atakan Metin - Jüri Başkanı Murat Şeker - Festival Başkanı Mehmet Oflazoğlu



11. Uluslararası Antakya Film Festivali Basın tanıtımı yapıldı



Mehmet Oflazoğlu - Prof Dr Emin Önder - Vadullah Taş - Lila Gürmen - Murat Şeker - Meral Orhonsay - Atakan Metin



11. Uluslararası Antakya Film Festivali Basın tanıtımı yapıldı



11. Uluslararası Antakya Film Festivali Basın tanıtımı yapıldı



Bu yıl festivalin uzun metraj bölümünün jüri başkanlığını yönetmen Murat Şeker yapacak.



Sinema Onur Ödülü Meral Orhonsay'a verildi.



Sinema Emek çdülü Vadullah Taş'a verildi
































































A Three Storey Comedy Narrative Feature / Sandra Mitrovic / 01:40:40 / Serbia Director: Sandra Mitrovic



AGA Narrative Feature / Mevlüt Taşcı / 01:40:00 / Turkey Director: Mevlüt Taşcı



ARIEL: Back to Buenos Aires Narrative Feature / Alison Fairweather Murray / 01:42:00 / Argentina Director: Alison Fairweather Murray



Aynı Masanın Etrafında- Around The Same Table Narrative Feature / Zeynep Üstünipek / 01:24:09 / Turkey Director: Zeynep Üstünipek



Dito Narrative Feature / Takashi Yuki / 01:57:40 / Japan Director: Takashi Yuki



Eflâtun Narrative Feature / Cüneyt Karakuş / 01:43:00 / Turkey Director: Cüneyt KARAKUŞ



Gelincik Kırmızı Narrative Feature / Özlem Özel / 01:40:00 / Turkey



Grandson Narrative Feature / Timur Garafutdinov / 01:19:00 / Russian Director: Timur Garafutdinov



Intensive Care Narrative Feature / Pyotr Todorovskiy / 01:43:00 / Russian Director: Pyotr Todorovskiy



Kasha Narrative Feature / Alexander Amirov / 01:30:00 / Russian Director: Alexander Amirov



Push_Puase Narrative Feature / Ryoma Kosasa / 01:26:12 / Japan Director: Ryoma Kosasa



Sahari Narrative Feature / Moulay Taieb Bouhanana / 01:59:00 / Morocco Director: Moulay Taieb Bouhanana



Tebessüm Narrative Feature / Sezgin Cengiz- Şiyar Gedik / 01:31:00 / Turkey Director: Sezgin Cengiz & Şiyar Gedik



Torn Seas Narrative Feature / Richard Boisvert / 01:18:27 / Canada Director: Richard Boisvert



Who we wanted to be Narrative Feature / Özgür Anil / 01:21:45 / Austria Director Özgür Anıl


Tüm görselleri indirmek için style=

Ek Dosyalar

msword Icon 11. Uluslararası Antakya Film Festivali basına tanıtıldı.docx İndir

Uluslararası Antakya Film Festivali’nin 11’cisi Basına Tanıtıldı


Uluslararası Antakya Film Festivali tanıtım toplantısı 5 Ekim 2023 Perşembe günü Feshane Artİstanbul’da yapıldı. Festival koordinatörü Atakan Metin’in açılış konuşmasının ardından, festival başkanı Mehmet Oflazoğlu konuklara; festivale ve filmlere ilişkin ayrıntıları görsel sunumlarla aktardı.




Metin “İlk defa bir festival, en konforsuz bununla beraber en iyileştirici durumu vaad ediyor”


‘Antakya Varsa Ben de Varım’ mottosuyla yapılacak festivalin hangi şartlarda gerçekleştirileceğini aktaran festival koordinatörü Atakan Metin “Festivale gelmek isteyenler öncelikle alıştıkları günlük konforlarını unutmalılar. Empatiyi yerinde yapmak için çok iyi bir fırsat. Uzaktan destek, iyi niyet gösterisi hepsi makul ancak durumu yerinde görmek isteyenler, emin olun çok farklı dönecekler kendi rutinlerine. Film festivali standartlarını elden geldiğince gerçekleştirmeye gayret ediyoruz ancak bu yıla özel Antakya’ya sanatla, sinemayla şifa olmaya çalışacağız. İlk defa bir festival, en konforsuz bununla beraber en iyileştirici durumu vaad ediyor” dedi. Metin, Kültür Bakanlığı'na, saha organizasyonunu yapan CefWorks ekibine, Antakya'ya basın ulaşımını sağlayan Datassist'e, sektörel buluşmaların öncüsü Prof Dr Emin Önder'e, su ihtiyacını karşılayan Sultan Su'ya, basın toplantısının organizasyonunu gerçekleştiren İBB yetkililerine, basın destekçileri; ekranom, diverseffect, bidolu sinema, deepdeets, bültenx, arka pencere, estyapım, world of Türkiye ve sistem9'a, festival gıda tedarikçisi Balaban Dondurma'ya ve tüm katkı verenlere teşekkür etti.




Oflazoğlu: “Film gösterimleri konteyner kentlerde ve çadır yerleşkelerinde”


Festival Başkanı Mehmet Oflazoğlu yaptığı konuşmada film gösterimleri ve etkinlikler hakkında şu bilgileri verdi: “Filmlerimiz Koç Konteyner Kent Amfi Sahne, Koç Konteyner Kent Kongre Salonu, Dostlar Yerleşkesi / Serinyol, Zübeyde Hanım Konteyner Kent / Samandağ, Tmmob Sosyal Etkinlikler Çadırı İskenderun da gerçekleştirilecek.


Etkinlikler: "Zeynep Öykü Arp Konseri ve Uçaneller Kukla Tiyatrosu"


Etkinliklerimiz ise; Açılış töreni ve Ödül töreni Koç Konteyner Kent, Uçaneller Kukla Tiyatrosu Koç Konteyner Kent, Zeynep Öykü Arp Konseri Dostlar Yerleşkesi / Serinyol, "Senaryoda 'Tip ve Karakter' Atölyesi / Dr. Ersin Aycan (İnönü Üniversitesi radyo, televizyon ve sinema bölümü) Koç Konteyner Kent’, Teoman Kumbaracıbaşı Konseri Koç Konteyner Kent’ de yapılacaktır.




Festivalde bir ilk: “Sektörel Buluşmalar”


Festivalin 11’nci yılında ilk defa sektörel buluşmalar yapılacağını kaydeden Oflazoğlu ayrıntıları şöyle aktardı. “15 Ekim Pazar günü gerçekleşecek sektörel günlerimizi Prof Dr Emin Önder hocamızın sayesinde başlatıyoruz. ‘Ruhsal Dayanıklılık ve Sosyal Destek’ Etkinliği alt teması ile gerçekleşecek günümüzde izleyicilerimizi Koç Konteyner Kent’e bekliyoruz.”




Sektörel Buluşmalar


"Ruhsal Dayanıklılık ve Sosyal Destek" Etkinliği


Koç Konteyner Kent


13.00 Panel: "Vicdan Bazen Sızlar"


Oturum Başkanı: Prof Dr M. Emin Önder


Benlik ve üstbenlik arasında vicdan azabı/Dr. İshak Sayğılı


Saldırganlık ve vicdan/Dr Arzu Erkan


Ahlak ve vicdan/Dr Hira Selma Kalkan


Edebiyat ve vicdan/Yaşar Akdemir


Sinema ve vicdan/Dr Begüm Sayğılı


15.00 Söyleşi: "Bir role vicdanla yaklaşmak"


Nurhan Özenen


Tilbe Saran


17.00 Film Gösterimi "12"


Yönetmen Nikita Mihalkov 2007


18.00 Film Değerlendirmesi "Vicdan Etkilenir mi?"


Oturum Başkanı: Dr Caner Fidaner


Dr. Serpil Yandı Vargel


Burcu Kurtiş


Günol Tonbul


Nilay Erdönmez


21.00 Konser


Ece O. Şirin



Oflazoğlu: “Türk sinemasının Dünya sinemasıyla aynı kulvarda”


Antakya Film Festivali olarak Türk sinemasının Dünya sinemasıyla aynı kulvarda olduğuna inandığımız için listeleri birleştirme kararı aldık diyen Mehmet Oflazoğlu film kategorilerini ve sayılarını şöyle açıkladı:


Kategoriler:


Uzun Metraj Film – 15 film


Belgesel Film – 20 film


Belgesel Kısa Film – 15 film


Kısa Kurmaca Film – 22 film


Öğrenci Kısa Kurmaca Film – 9 film


Animasyon Kısa Film – 5 film


Deneysel Kısa Film – 5 film


Onur Ödülleri 'Orhonsay' ve 'Taş’a


Festival bu yıl ‘Onur Ödülü’nü; Türk Sineması’na verdiği katkı, kadın oyunculuğunda alışılagelmişin dışında gösterdiği tavizsiz ve cesur duruşundan dolayı Meral Orhonsay’a vermeyi kararlaştırdı. ‘Sinema Emek Ödülü’ ise; gerçekleştirdiği belgesel niteliği taşıyan kaynak kitaplarıyla sinemaya kattığı eserlerden ötürü Vadullah Taş’a sunulacak. ‘Onur ve Emek Ödülleri’ festival açılış günü olan 13 Ekim günü sahiplerine takdim edilecek.


Jüriler belli oldu “Uzun Metraj Filmler jüri başkanı yönetmen Murat Şeker”


Bu yıl festivalin uzun metraj bölümünün jüri başkanlığını yönetmen Murat Şeker yapacak. Değerlendirmesi yapacak diğer üyeler ise şöyle:


Uzun Metraj


Murat Şeker Juri Başkanı


Didem Balçın


Ceylan Özgün Özçelik


Maryna Er Gorbach


Kida Khodr Ramadan


Terry Chor


Laura Lehmus


Valerie Bert


Kamran Rasoolzadeh



Kısa Metraj


Ali Tanrıverdi


Tim Seyfi


Lila Gürmen


Eldiar Madakim


Fesih Alpagu



Belgesel


Hayriye Savaşçıoğlu


Atsuko Suetomi


Kadir Kaymakçı


Adzhibaev Ibadylla


Farhan Umedaly



Yeşilçam Jurisi


Mehmet Güleryüz

Burhan Gün

Çiğdem Vitrinel




Antakya 11. Uluslararası Film Festivalinin finalistleri açıklandı!


T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığının katkılarıyla, Ansam Kültür Derneği ve Fotofilm işbirliği ile 13 - 19 Ekim 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olan "Antakya 11. Uluslararası Film Festivali" Hatay - Antakya’da gerçekleşecek. Festivalin finalistleri ön jüri üyeleri; Yapımcı Adnan Çokadar, Yönetmen Bengisu Erkaya, Berkay Göçer, Yönetmen - Akademisyen Burak Türten, Yönetmen Ceren Şahan, Sinema Yazarı Çağatay Akarca, Yönetmen Deniz Sarıbal, Yönetmen Ferda Gürcan, Yönetmen - Akademisyen Gökçe Kaan Demirkıran, Görüntü Yönetmeni Gürel Kutlular, Yönetmen İrem Siyahgöz, Yönetmen İsmail Eser, Yönetmen İzzet Aslan, Yapımcı Levent Cengizhan, Yönetmen Mehtap Özgül, Yönetmen - Akademisyen Murat Aytaş, Yönetmen Nazmi Gülnar, Yönetmen - Akademisyen Said Tuğcu, Sinema Yazarı Seda Üsübütün, Akademisyen Sibel Tekin tarafından belirlendi. Seçici kurulda, Yönetmen Armağan Pekkaya ve Sinema Yazarı Bilgehan Aras yer aldı.


Uzun metraj, kısa film ve Belgesel film kategorilerinde Altındefne ödülünü kazanmak için yarışacak filmler ödüllerini, 19 Ekim’deki kapanış töreninde açıklanacak ve kıymetli ödüller bu seneki sahiplerini bulacak.




TÜM FİLMLER LİSTESİ


11. ULUSLARARASI ANTAKYA FİLM FESTİVALİ - UZUN METRAJ FİLM YARIŞMASI


11TH INTERNATIONAL ANTAKYA FIL FESTIVAL - FEATURE FILM COMPETITION


Aga / Narrative Feature / Mevlüt Taşcı / 01:40:00 / Turkey

Around the Same Table / Narrative Feature / Zeynep Üstünipek / 01:24:09 / Turkey

Ariel: Back to Buenos Aires / Narrative Feature / Alison Fairweather Murray / 01:42:00 / Argentina

A Three Storey Comedy / Narrative Feature / Sandra Mitrovic / 01:40:40 / Serbia

Dito / Narrative Feature / Takashi Yuki / 01:57:40 / Japan

Eflâtun / Cüneyt Karakuş / 01:43:00 / Turkey

Gelincik Kırmızı / Özlem Özel / 01:40:00 / Turkey

Grandson / Narrative Feature / Timur Garafutdinov / 01:19:00 / Russian

Intensive Care / Narrative Feature / Pyotr Todorovskiy / 01:43:00 / Russian

Kasha / Narrative Feature / Alexander Amirov / 01:30:00 / Russian

Push Puase / Narrative Feature / Ryoma Kosasa / 01:26:12 / Japan

Sahari / Narrative Feature / Moulay Taieb Bouhanana / 01:59:00 / Morocco

Tebessüm / Sezgin Cengiz- Şiyar Gedik / 01:31:00 / Turkey

Torn Seas / Narrative Feature / Richard Boisvert / 01:18:27 / Canada

Who We Wanted To Be / Narrative Feature / Özgür Anıl / 01:21:45 / Austria



11. ULUSLARARASI ANTAKYA FİLM FESTİVALİ – BELGESEL FİLM YARIŞMASI


11TH INTERNATIONAL ANTAKYA FILM FESTIVAL – DOCUMENTARY FEATURE FILM COMPETITION


Aar / Documentary Feature / Kuzma Vostrikov / 01:00:00 / United States

Bir Köstebeğin Yaşamı / Documentary Feature / Alihan Erbaş / 43:23:00 / Turkey

Emma / Documentary Feature / Merve Kuş Mataracı / 00:46:00 / Turkey

Finding Courage / Documentary Feature / Kay Rubacek / 01:20:47 / United States

Hatice / Documentary Feature / Murat Erün / 01:19:00 / Turkey

Ice World / Documentary Feature / Binying Qi / 01:15:40 / United States

Kaf Kaf / Documentary Feature / Metin Dağ / 01:01:00 / Turkey

Göçebe / Documentary Feature / Selim Alan / 01:00:00 / Turkey

Lost in the Darkness / Documentary Feature / Can Diker / 00:37:00 / Turkey

Most Beautiful Stranger / Documentary Feature / Yakup Uygun, Ersin Karahaliloğlu / 01:13:00 / Turkey

Northern Forests / Documentary Feature / Julia Lazarus / 01:24:22 / Germany

Paramparça / Documentary Feature / Orhan ve Nurdan Tekeoğlu / 01:02:00 / Turkey

From the Mediterranean to the Aegean / Documentary Feature / Uğurcan Taylan Adıyaman / 01:14:00 / Turkey

The Adventures of Saul Bellow / Documentary Feature / Asaf Galay / 01:25:45 / Israel

The Tomato Heroes / Documentary Feature / Özgür Şahbaz / 01:18:04 / Turkey

Tunisian / Documentary Feature / Moncef Barbouch / 01:10:00 / Tunisia

Under The Sky of Damascus / Documentary Feature / Heba Khaled, Talal Derki, Ali Wajeeh / 01:28:00 / Denmark

Why I'm Not a Basketball Player / Documentary Feature / Alon Weinstock / 01:49:25 / Israel

17 Days of November / Documentary Feature / Valenti Figueres Jorge / 02:04:46 / Spain

1920 – What If? / Documentary Feature / Marcell Meruk / 01:52:35 / Hungary



11. ULUSLARARASI ANTAKYA FİLM FESTİVALİ – KISA KURMACA FİLM YARIŞMASI


11TH INTERNATIONAL ANTAKYA FILM FESTIVAL – NARRATIVE SHORT FEATURE FILM COMPETITION


A Different Kind Of Mourn - Farklı Bir Yas / Narrative Short Feature / Beril Tan / 00:12:37 / Turkey

Croissant - Kruvasan / Narrative Sort Feature / Aziz Alaca / 00:17:45 / Turkey

Curl / Narrative Short Feature / Helen Silvander / 00:07:22 / Sweden

Everlasting Flames / Narrative Short Feature / Wenjie Guan / 00:39:56 / China

Fatih le Conquérant - Avrupa Fatihi / Narrative Short Feature / Onur Yağız / 00:15:00 / Turkey

First Breath İlk Nefes / Narrative Short Feature / Emrah Karakurum / 00:19:51 / Turkey

Ida / Narrative Short Feature / Irina Voronova / 00:24:33 / Russian

In Search of Dad One Night - Gece Babamızı Ararken / Narrative Short Feature / Alkım Özmen / 00:19:55 / Turkey

Istanbul İstanbul / Narrative Short Feature / Demir Özcan / 00:19:14 / Turkey

In the Pines / Narrative Short Feature / Dugan Bridges / 00:18:00 / United States

Karıncanın Ayak İzleri / Narrative Short Feature / Ümit Güç / 00:16:00 / Turkey

Kirpi / Narrative Short Feature / M.Sezer Bildiren / 00:15:54 / Turkey

Lessons of Music / Narrative Short Feature / Kristina Zybenkova / 00:25:00 / Russian

Mate / Narrative Short Feature / George-Alex Nagle / 00:33:08 / Australia

Paper flower Begonvil / Narrative Short Feature / Said Sakıp Demir / 0:17:00 / Turkey

Red Pen / Narrative Short Feature / Abdou el Mesnaoui / 00:15:00 / Morocco

Solitaire / Narrative Short Feature / Tessa Tan / 00:17:17 / Singapore

The Banishment Aforoz / Narrative Short Feature / Yilmaz Özdil / 00:20:00 / Turkey

The Flight of Banog / Narrative Short Feature / Elvert Bañares / 00:09:08 / Philippines

The Cold / Narrative Short Feature / Adar Baran Deger / 00:14:58 / Turkey

The Goldfish / Narrative Short Feature / Yuliia Orlenko / 00:23:59 / Ukraine

The Gulf Körfez / Narrative Short Feature / Kumru Karataş / 00:17:03 / Turkey

11. ULUSLARARASI ANTAKYA FİLM FESTİVALİ – ÖĞRENCİ KISA KURMACA FİLM YARIŞMASI


11TH INTERNATIONAL ANTAKYA FILM FESTIVAL – STUDENT NARRATIVE SHORT FILM COMPETITION


The Artichoke Season / Student Short / Orna Rottenberg / 00:09:00 / Israel

Sary Omir / Student Short / Rustem Dastanuly / 00:20:00 / Kazakhstan

Solidified Stairs / Student Short / Xiao Liu / 00:29:53 / China

Oblivion / Student Short / Dmitry Alekseev / 00:06:42 / Russian

Herstory / Student Short / Tomasz Stuleblak / 00:28:42 / Poland

Something’s Wrong / Student Short / Polina Khalenko / 00:22:48 / Kazakhstan

Sanya / Student Short / Sergey Arsin / 00:14:00 / Russian

Please, turn it around / Student Short / Rustam Slaschinin / 00:29:00 / Russian

Apnoia / Student Short / Vanessa Payri / 00:15:00 / Canada

11. ULUSLARARASI ANTAKYA FİLM FESTİVALİ – ANİMASYON KISA FİLM YARIŞMASI


11TH INTERNATIONAL ANTAKYA FILM FESTIVAL – ANIMATION SHORT FILM COMPETITION


Paracosm / Animation Short / Doga Karaalp / 00:08:11 / Turkey

Remembering Nearfield / Animation Short / Sean Alexander Carney / 00:09:06 / United Kingdom

Masha and the Bear. Think outside the box / Animation Short / Vladislav Bayramgulov / 00:07:47 / Russian

The Maze / Animation Short / Selçuk Ören / 00:04:18 / Turkey

The Last Tree / Animation Short / Zülfü Gül / 00:01:50 / Turkey

11. ULUSLARARASI ANTAKYA FİLM FESTİVALİ – DENEYSEL KISA FİLM YARIŞMASI


11TH INTERNATIONAL ANTAKYA FILM FESTIVAL – EXPERIMENTAL SHORT FILM COMPETITION


I Was There / Experimental Short / Chi Jang Yin / 00:14:09 / United States

Paint On Paint # 1-8 / Experimental Short / Vasco Diogo / 00:28:43 / Portugal

Gaia / Experimental Short / Olga Sokolova / 00:09:29 / Russian

The Troxler Effect / Experimental Short / Daryl Sparkes / 00:09:32 / Australia

Bye Bye Lullaby / Experimental Short / Sonali Gulati, Rohan Gulati / 00:04:42 / United States


7 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page