top of page

Yataş Bedding Dünya Hijyen Günü’nü Kutluyor

Türkiye’nin lider ve yenilikçi markası Yataş Bedding, koleksiyonunda yer alan birbirinden özel yataklar, yorgan ve yastıklarla size sadece iyi bir uyku deneyimi sunmakla kalmıyor, sağlık ve hijyen de sağlıyor.

Türkiye’nin uyku ürünlerinde kalite, konfor ve yenilikçi teknolojiler denince ilk akla gelen markası Yataş Bedding, 16 Ocak Dünya Hijyen Günü nedeniyle yatak odasında hijyene dikkat çekiyor. Yatak odalarının toz, akar, bakteriden uzak, sağlıklı bir uyku ortamına dönüşmesi için özel ürünler sunan Yataş Bedding’in bu ürünlerine tüm Yataş Bedding ve Enza Home mağazalarının yanı sıra www.yatasbedding.com.tr adresinde satışa sunuluyor.


Konforuyla olduğu kadar hijyen özellikleriyle de dikkat çeken Comfo Clean Yatak, çıkarılabilir - yıkanabilir pediyle kolayca temizlenebiliyor. Sanitized® teknolojisiyle de kötü koku oluşumunu önleyerek ekstra hijyen sağlıyor. Comfo Clean, iki defa ısıl işlem görerek ekstra yoğunluğa ulaşan Yataş'ın geliştirdiği DHT yay sistemi ve yoğunluğu artırılmış süngeriyle ekstra omurga desteği sunarken, uzun yıllar ilk günkü formunu koruyor.

Kumaşında bulunan Fresche Teknolojisi ve çıkarılabilir - yıkanabilir pedi ile kolayca temizlenebilen, antibakteriyel özelliğe sahip Fresh Sense Yatak, yatağı çevirmeye gerek bırakmayan tek taraflı kullanımı ile dikkat çekiyor. Dolgun kapitone katmanıyla konfor sunan Fresh Sense Yatak, Yataş'a özel DHT yay sistemi ile ilk günkü formunu uzun yıllar boyunca kullanma imkanı sağlıyor.

Dacron®95 yorgan, özel elyafı sayesinde 95 C'de yıkanabilen tek yorgan olma özelliğiyle öne çıkıyor. Bakteriler 60 C'de öldüğünden Dacron® 95 yorgan, her yıkamada mükemmel hijyen yaratır. Bu özelliği sayesinde ev kullanımının dışında yurt, otel ve hastane gibi ortamlar için ideal olan Dacron® 95 yorgan, tek, tek XL, çift ve çift XL olmak üzere 4 farklı ölçüsü bulunuyor. Ayrıca bebek ve çocuk yorganı da mevcut…

Özel elyafı sayesinde 95 C'de yıkanabilen tek yastık olan Dacron® 95 yastık, her yıkamada hijyen yaratıyor. İki farklı yükseklik seçeneğiyle kullanıcıya alternatif sunan Dacron® 95 yastık, baş ve boyun bölgesine mükemmel destek veriyor. Dacron® 95 bebek ve çocuk yastıkları da bulunuyor.

İçeriğindeki bambu liflerinin doğal, sağlıklı yapısı, yumuşak tuşesi ve hijyenik özellikleriyle maksimum konfor ve hijyen sunan Bambu Bebek Yastık ve Bebek Yorgan, tamamen doğal ve anti-bakteriyel bir yapıya sahip… Sanitized teknolojisiyle hijyen apresi uygulanan Bambu Bebek Yastık ve Bebek Yorgan, yüksek nem emici özelliğinin yanı sıra hızla kuruyarak temiz bir uyku ortamı sağlıyor.

5 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page