top of page

Yeni Nesil Babalara Yeni ‘PENTİ MEN’

Türkiye’nin lovemark'ı Penti, sadece erkeklere özel yepyeni bir marka ile tüketicisini buluşturuyor. Yeni nesil erkekler için tasarlanan Yeni PENTİ MEN, ilk koleksiyonunu babalar gününde ‘Yeni Nesil Babalara, Yeni PENTİ MEN’ kampanyası ile tanıttı.

Trendy detayların rahatlıkla buluştuğu Yeni PENTİ MEN koleksiyonu erkeklere konforlu, eğlenceli ve dinamik bir ev stili ve iç giyim rahatlığı sunuyor.
İşte Karşınızda Yeni Nesil Babalar…


Birçoğumuz evlerde kalınan bu dönemde babaların da değişimine şahit oldu. Babalarımız işlerine evlerinden devam ederken, bir yandan da çocuklarının en yakın oyun arkadaşı, mutfağın en yetenekli aşçıları oldular. Yenilendiler ve güncellendiler.

PENTİ MEN, Türkiye’nin önde gelen Influencer aileleri ile yayınladığı reklam filminde işte tam da bu eğlenceli anlara ve koleksiyonun detaylarına dikkat çekiyor.

Ve şimdi erkekler için rahatlık ve şıklık zamanı.

Sadece babaları değil, tüm aileyi bir araya toplayan PENTİ MEN, sloganlı ev giyim ürünlerinden iç giyime ve çoraplara uzanan seçkisi ile herkesi mutlu etmeye hazır!

Şimdi yeni nesil babalara Yeni PENTİ MEN hediye etmenin tam zamanı. %30’a varan Babalar Günü özel indirimiyle PENTİ MEN koleksiyonu sadece www.penti.com ‘da…

1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page