top of page

Çocuklardan sevdiklerine ‘kalpli çerçeve’…

Trump AVM’de bu hafta sonu çocuklar katılacakları atölyede ‘Kalpli Çerçeve’ tasarlayacaklar. 15 Şubat Cumartesi günü ‘Dünyayı Kurtaran Çocuk’, 16 Şubat Pazar günü ise ‘ Benim Güzel Pabuçlarım’ adlı tiyatro oyunlarını izleyecekler.Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu sevdiklerine hediye edebilecekleri ‘Kalpli Çerçeve’tasarlayacak, birbirinden keyifli tiyatro oyunları izleyerek eğlenceli bir hafta sonu geçirecekler.

15 Şubat Cumartesigünü ‘Dünyayı Kurtaran Çocuk’, 16 Şubat Pazar günü ise ‘Benim Güzel Pabuçlarım’ adlı tiyatro oyunları Trump Çocuk Katı Trumpland Sahnesi’nde sergilenecek. Her iki tiyatro oyunu da saat 13.00’te sahnelenecek.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların neşe dolu saatler geçirmelerini ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, ‘Kalpli Çerçeve Tasarlama Atölyesi’. Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek olan atölyede çocuklar, çerçeveleri hayal güçlerini kullanarak renklendirecekler, sevdiklerine hediye edebilecekler. 14.00 – 16.00 saatleri arasında gerçekleşecek ‘Kalpli Çerçeve Tasarlama Atölyesi’nde, çocuklar hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecek.

Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz…

11 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page