top of page

ŞUBAT AYINDA DasDas TİYATRO, MÜZİK VE EĞLENCE DOLU!

DasDas Şubat programını açıkladı. Şubat’ta ‘Ağaçtaki Kız’ ile ‘Romeo & Juliet’ gibi DasDas’ın kendi prodüksiyonları temsillerine devam ederken ‘Ben Varım’ DasDas’a geri dönüyor. ‘Fanatik’ ve daha birçok oyun DasDas’a konuk olurken Deniz Göktaş komedi şovuyla izleyenleri kahkahaya boğacak.Hafızalara kazınan bir aşk hikayesi, DasDas seyircisiyle buluşuyor. Deniz Can Aktaş’ın Romeo’ya Naz Çağla Irmak’ın Juliet’e hayat verdiği; Ayberk Aladar, Barış Gönenen, Başak Kıvılcım Ertanoğlu, Can Avcı, Ceren Boz, Erdem Akakçe, Ertuğrul Gümrükçüoğlu, Hülya Gülşen, Onur Tanyeri, Sinan Gülşen, Ümit Erlim’den oluşan zengin kadrosuyla tiyatroseverleri Shakespeare’in ölümsüz aşk hikayesine tanıklık etmeye davet eden ‘Romeo & Juliet’, 4Şubat akşamı 20.30’da ve 27 Şubat günü 17.00’de DasDas Sahne’de sergilenecek.

İzleyenlere bir çınarın üzerinden seslenen ‘Ağaçtaki Kız’ ile Yunus’un aşka, dostluğa, hayallerine, hayal kırıklıklarına, sırlarına; kısaca hayata dair paylaşımlarına odaklanan ‘Ağaçtaki Kız’ iki gencin izleyenlere birçok duyguyu bir arada yaşatacak hikayesini DasDas’ta anlatmaya devam ediyor. Sahneyi Ahsen Eroğlu ile Tunahan Çilingir’in paylaştığı oyun; 10 ve 19 Şubat akşamları 20.30’da DasDas Sahne’de olacak. Şebnem İşigüzel’in aynı adlı romanı, İlksen Başarır tarafından sahneye uyarlandı ve yönetildi.

Bu ay DasDas’ın ev sahipliği yapacağı konuk oyunlarından biri olan ‘Fanatik’, 16 Şubat akşamı 20.30’da DasDas Sahne’de sahnelenecek. Michael Önder’in kaleminden çıkan ve Neslihan Arslan, Nurhan Özenen ile Salih Bademci’yi tiyatro sahnesinde buluşturan Çağrı Şensoy yönetmenliğindeki ‘Fanatik’, küçük çocukları için en iyisini yapmaya çalışırken kendilerini birbirlerine karşı çatışma içinde bulan bir aile komedisini sanatseverlerle buluşturuyor.

Son yıllarda stand-up deyince akıllara gelen isimlerden biri olan Deniz Göktaş, 17 Şubat akşamı 20.30’da DasDas Sahne’ye konuk oluyor. Politik ve kara mizah esintili şovu ile Göktaş, DasDas’ta unutulmaz bir geceye imza atacak.

Pandemiden hemen önce prömiyerini gerçekleştiren ‘Ben Varım’ DasDas Sahne’ye geri dönüyor. Oyuncu kadrosunda Alper Baytekin, Beste Bereket, Didem Balçın, Ecmel İs, Erdem Akakçe, Hülya Gülşen, Iraz Yöntem, Tuğrul Tülek’in yer aldığı oyun, 25 ve 26 Şubat akşamları 20.30’da DasDas Sahne’de olacak. Peter Lund imzalı, Ümit Aydoğdu yönetmenliğindeki ‘Ben Varım’, umuda benzeyen ama hep umutsuzlukla biten mucize beklentisinden nasıl kurtulacağımıza ve ne zaman ne olduğunda “Ben yokum!” dememiz gerektiğine dikkat çekiyor.

Detaylı Program için: www.dasdas.com.tr

Bilet Satış: www.mobilet.com

3 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page