top of page

42 Maslak’ta Ramazan davetinin konuğu Ayhan Sicimoğlu oldu

‘Artful Living’ konsepti ile eğlence, sanat ve kültürel etkinliklerle ön plana çıkan 42 Maslak, İletişim stratejisti ve TV sunucusu Ertan Özyiğit’in moderatörlüğünü yaptığı ve Ayhan Sicimoğlu’nu konuk ettiği ‘Maslak Muhabbet Olsun’ söyleşisine aralarında Damat Tween’in sahibi Süleyman Orakçı, modacı Ferruh Karakaşlı, Kiss FM’in sahibi Cüneyt Ortan, NLP Danışmanı ve yazar Barış Muslu, yazar Şengül Boybaş  ve Kızılay Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Tan gibi pek çok tanınmış isim renk kattı.

42 Maslak'ta, İletişim stratejisti ve TV sunucusu Ertan Özyiğit’in moderatörlüğünü yaptığı, ‘Maslak Muhabbet Olsun’ söyleşisinin konuğu Ayhan Sicimoğlu idi. Sohbeti, aralarında Damat Tween markasının sahibi Süleyman Orakçı, Kiss FM kurucusu Cüneyt Ortan, modacı Ferruh Karakaşlı, NLP danışmanı ve yazar Barış Muslu ve Şengül Boybaş gibi tanınmış isimler de ilgiyle izledi.


Türkiye'nin köklü lokantaları ve dükkanları ile zenginleşen Türk Lezzet Müzesi, 42 Maslak’ın sanat, eğlence ve gastronominin DNA’sını değiştiren vizyoner konsept anlayışını yansıtıyor. Anadolu’nun yemeklerine duydukları tutkuyu mutfaklarına yansıtan 42 Maslak, geçmişin tariflerini geleceğe taşıma misyonu da taşıyor.


12 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commenti


bottom of page