top of page

Dekar Yapı'dan 15. yıla özel 4 yeni proje! Uskumruköy ve Şehirbahçe satışta!

Doğa dostu bahçeli evler üretme vizyonuyla çıktığı yolda 15’inci yılını geride bırakan Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş., 2023 yılında 2 milyar 900 milyon TL'lik yatırımla 4 yeni proje hayata geçirecek.


Geliştirdiği bahçeli ev konsepti ile öne çıkan gayrimenkul sektörünün öncü markası Dekar Yapı, sahip olduğu deneyim ve yüksek kaliteli üretim gücüyle 2022 ve 2023 yılında 2 milyar 900 milyon TL'lik yatırım ile Dekar Uskumruköy, Dekar Şehirbahçe, Dekar Zekeriyaköy ve Dekar Kemerburgaz olmak üzere 4 yeni projeyi hayata geçirecek. Dekar Uskumruköy ve Dekar Şehirbahçe projelerinde satışa başlayan Dekar Yapı, diğer iki projesini ise yılın son çeyreğinde satışa sunmayı planlıyor.“Projelerimizi doğaya göre şekillendiriyoruz”

Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, basın toplantısında yaptığı konuşmada Dekar Yapı’nın faaliyetleri ve gelecek hedefleri ile gayrimenkul sektörü hakkında bilgi verdi. Kurulduğu günden bugüne geçen 15 yıllık süre zarfında geliştirdikleri 8 proje ile 2 binin üzerinde bahçeli konut üreterek bulundukları bölgelerde yaşam standartlarının en iyi seviyeye gelmesi için gayret gösterdiklerini anlatan Salih Kuzu, “Gayrimenkul geliştirme konusundaki uzmanlığımızla 15 yılı geride bırakmanın gururunu yaşıyoruz. Sektöre değişim kazandıran inovatif ve özgün binalar inşa ederek, bahçeli ev alanında Türkiye’nin öncü gayrimenkul geliştirme şirketi konumundayız. Kurulduğumuz günden itibaren az katlı bahçeli evler üretmeyi misyon haline getirdik. Az katlı bahçeli bir yaşamın en tercih edilen yaşam şekli olduğuna inanan bir şirket olarak, ulaşılabilir fiyatlarla bahçeli ev sahibi olmak isteyen ailelerimize uygun evler inşa ediyoruz. Projelerimizde bahçeli bir hayatın yanı sıra birbirinden farklı imkânlar sunan sosyal bir yaşam da kurguluyoruz. Biz, doğanın dokusunu koruyarak projeler geliştiriyor, projeye göre araziyi değil, araziye ve koşullara göre projelerimizi şekillendiriyoruz.” dedi.

Doğa içerisinde, sosyal imkânlarla çevrili 4 yeni proje Yeni projeler hakkında açıklamalarda bulunan Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş. Satış ve Pazarlama Koordinatörü Gülin Kuzu Fellows ise, “2023 yılında 2 milyar 900 milyon TL'lik yatırım ile Dekar Uskumruköy, Dekar Şehirbahçe, Dekar Zekeriyaköy ve Dekar Kemerburgaz olmak üzere 4 yeni projemizi hayata geçireceğiz. Dekar Uskumruköy ve Dekar Şehirbahçe projelerinde satışlarımıza başlarken, diğer iki projemizi ise yılın son çeyreğinde satışa sunmayı planlıyoruz. Satışa sunduğumuz Dekar Uskumruköy, toplam 450 milyon TL yatırımla 25.800 m² bir arazi üzerinde 27 blokta 63 bahçeli evden oluşacak. 2+1’den 4+1’e kadar farklı bahçeli ev seçeneklerinin yer alacağı projede zengin sosyal imkânlar da mevcut. Proje, Sarıyer-Uskumruköy’de doğa ile içi içe konumu itibarıyla çok değerli bir lokasyonda yer alıyor. Toplam 1 milyar 750 milyon TL yatırımla geliştirdiğimiz Dekar Şehirbahçe’de ise 41.000 m² bir arazi üzerinde 51 blokta, 2+1’den 4+1’e kadar farklı büyüklükte 181 bahçeli ev yer alacak. İstanbul Bahçeşehir’de Dekar olarak hayata geçirdiğimiz bu 7. projemiz de, Bahçeşehir’in en sakin bölgesinde, tamamen bahçeli evlerle dolu bir lokasyonda, ev sahiplerine huzurlu bir yaşam sunacak.” dedi.


3 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page