top of page

“Erken rezervasyon yapın, bayramda araçsız kalmayın!”

Türkiye’nin yenilikçi araç kiralama markası Garenta, bayram tatili ve yaz döneminden önce araç kiralamak isteyenleri rezervasyon yapmaları konusunda uyardı. Marka ayrıca, araç kiralarken mağduriyet yaşanmaması için dijital kanallar üzerinden yapılan rezervasyonlarda dikkatli olunması gerektiğinin altını çizdi.

 

Özellikle yaklaşan Kurban Bayramı ve yaz aylarında artan araç kiralama ihtiyacına geniş araç filosu ve Türkiye’nin dört bir yanındaki yaygın bayi ağı ile çözüm sunan Garenta, tüketicileri erken rezervasyon konusunda uyardı. Garenta’dan araç kiralamak isteyen kullanıcılar online kanallar üzerinden erken rezervasyon yaparak araçsız kalmadan seyahatlerine çıkabiliyorlar. 

 

Uzun tatil dönemlerinde araç kiralamaya olan talebin arttığını belirten Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Şafak Savcı, “Yaklaşan Kurban Bayramı ve ardından yaz tatili gibi dönemler araç kiralama talebinin en çok arttığı zamanlar arasında yer alıyor. Garenta olarak 39 ilde, 21’i havalimanı noktası olmak üzere 80’in üzerindeki ofisimizle müşterilerimize araç kiralama hizmeti veriyoruz. Resmî web sitemiz ve Garenta mobil uygulamamız üzerinden de araç kiralamak isteyenler hızlı ve kolay bir şekilde işlemlerini yapabiliyor. Tüketicilerimize araçsız kalmamaları için erken rezervasyon yapmalarını öneriyoruz. Ek olarak sahte siteler nedeniyle mağduriyet yaşamamak için, anlık mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla değil; sadece kurumsal kaynaklardan rezervasyon yapılması konusuna da dikkat edilmeli. Garenta olarak müşterilerimizin sorunsuz ve güvenli bir araç kiralama deneyimi yaşamasına çok önem veriyoruz” dedi.

 

Garenta rezervasyon süreçlerinde kullanıcı dostu çözümleriyle müşterilerinin yanında oluyor.

Müşteriler, rezervasyon saatine 24 saat kala rezervasyonunu ücretsiz iptal edebiliyor. Rezervasyonunu kiralama başlangıç saatine 24 saatten daha az bir süre varken yapan müşteriler için de rezervasyon kaydını tamamladıktan sonraki ilk 1 saat içerisindeki iptallerden herhangi bir ücret talep etmiyor. Garenta yeni nesil hizmet anlayışıyla kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çalışmalar yapmayı sürdürüyor.

 

Garenta’dan net yüzde 50 indirim kampanyası

 

Garenta ayrıca, www.garenta.com.tr veya Garenta mobil uygulaması üzerinden tüm araç gruplarında yapılacak 7 gün ve üzeri kiralamalarda net yüzde 50 indirim fırsatı sunuyor.

 

Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Şafak Savcı, ‘Geçen yıl hayata geçirdiğimiz 7 gün ve üzeri kiralamalarda net yüzde 50 indirim kampanyamız o dönemde oldukça ilgi gördü. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler bizim için çok değerli. Bu kapsamda kampanyamızı online kanallarımızda yapılan rezervasyonlarla tekrar hayata geçirmeye karar verdik. Bu sene kampanyamızın başarısının artarak devam edeceğine inanıyorum. Garenta olarak müşteri memnuniyetini odağımıza aldığımız çalışmalar yapmayı sürdüreceğiz’ dedi.

 

Garenta’nın 31 Ağustos’a kadar devam eden net yüzde 50 indirim kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcılar www.garenta.com.tr ve Garenta mobil uygulaması üzerinden rezervasyonlarını kolayca yapabiliyor. 

3 görüntüleme0 yorum

Comentários


bottom of page