top of page

EVDEN ÇALIŞMAKTAN SIKILDINIZ MI?

Assembly Buildings geliştirdiği Distant Office konseptiyle ofis algısını bambaşka bir boyuta çıkarıyor. Sabit bir mekâna bağlı olmadan, esnek çalışmak isteyen beyaz yakalılar artık Assembly Workplace Hospitality Club ile Türkiye’nin önde gelen lokasyonlarında farklı deneyimlerle çalışma imkânına sahip oluyor. Hem sabit bir ofise bağımlı olmaktan kurtulmak isteyen hem de iş-yaşam dengesini zora sokan evden çalışma düzenine alternatif arayışlarına ‘her yerde çalışabilme’ konseptiyle getirdiği esnek çözümlerle iş yaşamını harika bir deneyime dönüştürüyor. İster havuz başında kokteylinizi yudumlarken isterseniz otelin spor salonu çıkışında size özel alanlarda çalışabilir veya toplantılarınızı yapabilirsiniz. Her geçen gün Türkiye’nin dört bir bölgesinden katılan yeni mekânlarla WHC ağı genişlemeye devam ediyor. Assembly üyeleri böylelikle nerede olursa olsunlar ayrıcalıklı, esnek ve bağımsız çalışma fırsatına sahip oluyor.Assembly fikri geliştirmesi 2013 yılına dayanan, üyelik ve kiracı sistemi etrafında sabit ve alacarte servisler sağlayan iş yaşamı markası olarak doğdu. Kendi markası altında yenilikçi ve interaktif binalar geliştiriyor, işletiyor, kurumların merkez ofis, uydu ofis, uzaktan çalışma ihtiyaçlarını karşılıyor, farklı mekanlarla iş birlikleri yaparak geniş iş yeri ağı sunuyor, üye ve kiracıları arasında iç komuniteler geliştiriyor, içerik sağlıyor.


Artık bize her yer ofis

Pandemi süreciyle beraber beyaz yakalıların büyük bir bölümü evden çalışmaya başladı. Ancak yedi aydır devam eden süreç artık evden çalışmayı bunaltıcı bir hale getirdi. Ev ve iş hayatı birbirine girmiş durumda. Çocukların istekleri, akşam ne yemek yapacağınızı düşünme gibi ev işlerini düşünmeden kafanız rahat çalışmak istiyorsanız Assembly Buildings size uygun en iyi seçenekleri sunuyor. Workplace Hospitality Club üyeleri Raffles Zorlu İstanbul, Four Seasons Bosphorus, Fairmont Quasar İstanbul, Alavya Alaçatı, Cunda Despot Evi, Momo Bebeköy, Splendid Büyükada ve Avantgarde Yalıkavak gibi Türkiye’nin önde gelen markalarını özel avantajlarla kendi ofisleri gibi kullanabiliyor. Mevcut mekân ağına şuanda görüşmeleri süren Gümüşsuyu The Artisan Istanbul M Gallery ve Swissotel Büyük Efes İzmir’in de eklenmesi planlanıyor. Türkiye’nin diğer şehirlerine yayılabilecek şekilde zincir gruplarla görüşmeler de devam ediyor. Her geçen gün farklı lokasyonlarda özel deneyimler sunan Workplace Hospitality Club ile Assembly üyeleri nerede olursa olsunlar ayrıcalıklı, esnek, bağımsız çalışmanın ve toplanmanın tadını çıkarıyor. Böylece şirketlerin, orta ve üst düzey çalışanlarının, üretkenliği artıran ve sabit ofislere bağımlılığı ortadan kaldıran “her yerden çalışma” talebine de sıra dışı bir karşılık vermesini sağlıyor.


Assembly Buildings de Workplace Hospitality Club mekânlarını iş sağlığı güvenliği standarlarına uygun, çalışanlar için en iyi hizmeti, güvenli ve sağlıklı alanlara sahip lokasyonlardan seçiyor. Bu mekânların dezenfeksiyon, havalandırma, giriş ve kontrol prosedürlerinin, sosyal mesafe planının doğru ve kullanıcı dostu teknolojik çözümlerle hazır olması gerekiyor.


Four Seasons Bosphorus’ta Boğaz’a karşı işlerinizi yürütmek ister misiniz ?

Assembly’nin Partner Location adı altında iş birliği yaptığı mekânlarla özel servis ve etkinlik içerikleri kurguluyor. Partner Location’larda ofis, toplantı, coworking gibi ürünlerinin bazılarını veya hepsini sunulabiliyor.


Bu yenilikçi sistemde Assembly’nin ilk Partner Lokasyonu Four Seasons Bosphorus oldu. Assembly Buildings ve Four Seasons Bosphorus işbirliğiyle, Assembly üyelerini kusursuz bir lokasyonda, ofise çevrilen otel odalarında yepyeni bir çalışma deneyimi bekliyor.Boğaz’ın en eşsiz konumunda yer alan Four Seasons Bosphorus’ta, Assembly üyeleri alıştıkları üst düzey kalitede hizmetleri kendilerine özel sağlanan indirimlerle alıyor. SPA alanlarında, yiyecek ve içecek noktalarında yüzde 20, ücretsiz otopark kullanımı, çeşitli toplantı alanları alternatifleri, Bosphorus teras rezervasyonlarında öncelik ve konaklamalarda özel fiyatlandırma Assembly üyelerinin yararlanabildiği avantajlardan sadece birkaçı.


İş yaşamının geleceğini bugünden yakalayın

Mekânlarla yapılan iş birlikleri dışında, Distant Office üyelik hizmetleriyle vakit alan detaylarla uğraşmak yerine işinize odaklanabilirsiniz. Bireylere ve şirket personellerine sunulan uzaktan çalışma hizmetlerinin yanı sıra sunduğu hizmetlerle iş yaşamının geleceğini bugüne taşıyor. İşlerinizi kolaylaştıracak hizmetler arasında uzaktan sekreterlik, kargo ve kurye hizmetleri, Webex veya Zoom Pro platformları aracılığıyla kurumsal toplantıların düzenlenmesi, Assembly Buildings aplikasyonu ile networking imkânları, canlı etkinliklere kayıt olma ayrıcalığı ve mobil concierge hizmetleri sunuluyor. Ayrıca Zoom aracılığıyla düzenlenen yoga seansları, happy hour etkinlikleri, konuşmalar, atölye çalışmaları, Assembly aplikasyonu üzerinden özenle seçilm

14 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

댓글


bottom of page