top of page

Hazır Ofislere Yeni Bir Boyut Kazandıran Marka: Tioso.co

Hanlarla başlayan ofis binaları, modern binalara, sonrasında ofis parklara, en sonunda da kampüs ofis yerleşkelerine dönüştü. Ofisler ise binaların değişimden daha hızlı bir değişimle evrimini tamamlamaya çalışıyor. Özellikle son on yılda iş dünyasında nerede ve nasıl çalışacağız konusu sürekli tartışılan bir problem olarak önümüzde duruyor. Teknolojinin hızla gelişmesi, verimlilik anlayışının yeni çalışmaya başlayan kuşaklar tarafından farklı yorumlanması ve tüm bu etkenlerin üzerine yaşanılan pandemi şirketlerin, girişimcilerin ofis alanlarını yeniden tanımlamaya zorluyor.

Bireysel girişimlerin ve küçük ortaklıkların evden çalışmanın sıkıcılığı ve networking’i geliştirememeleri problemlerine çözüm getiren coworking ofisler, ofis dünyasının en hızlı büyüyen ofis alanları olurken, hazır ofis şirketleri de en hızlı büyüyen şirketler oldular. Diğer yandan, küçük - orta ölçekli firmalar, ofis dekorasyon yatırımını yapmak istemediklerinden ve hızlı büyüme ve küçülme opsiyonlarından dolayı sıkıntı yaşarken, ‘coworking’ hazır ofis şirketleri bu firmalara odalar kiralayarak işlerini ve sektörü daha da büyüttüler.

Tüm büyük şehirlerin ortak problemi olan trafik ise büyük şirketlerin “hub&spoke” modellerine geçmesine neden oldu. Büyük şirketler, genel merkezlerini küçülterek şehrin değişik bölgelerinde daha küçük ofisler açarak, ofislerini çalışanlarının ayaklarına götürdüler. Akordiyon gibi büyüyebilen ve küçülen ofislerin dekorasyon yatırımlarını üstlenmek istemeyen bu şirketler de hazır ofis işletmelerinde kendi ihtiyaçlarını karşılayacak hazır ofisleri kiraladılar.

Tüm bu hızlı değişim, hazır ofislerde şu dört memnuniyetsizliği yarattı:

1. Mahremiyet

2. Konfor

3. Hijyen

4. Konsantrasyon

Bu problemleri yaşamak istemeyen yeni bir kitle de “coworking”in getirdiği avantajların yanında, mutfakları ve tuvaletleri kendilerine ait, sessizliği, mahremiyeti yakalayabildikleri yeni hazır ofis konsepti arayışına geçtiler.

Bu ihtiyaç dünyada yeni bir trend doğurdu: “Working Suites”. Amerika ve İngiltere gibi birçok ülkede hızla yaygınlaşan bu sistem için düzenlemeler yapıldı.

Ofis Dünyasının yeni trendi olan Working Suites, Feryapıtarafından Türkiye’de ilk kez Tioso.co markası ile hayata geçiyor.

Biz bu ofislere “Paylaşımsız Hazır Ofisler” diyoruz.

Tioso.co kimdir / nedir?

Tioso.co’nun lansmanı 22 Kasım 2023, Çarşamba günü Premier Kampüs Ofis’inde Feryapı Genel Müdürü Yakup Yılmaz’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Yakup Yılmaz, Tioso.co’yu kısaca “keyifle çalışılacak bir “Paylaşımsız Hazır Ofis” olarak tanımlayarak, şunları söyledi: “Ofisinizin dekorasyon maliyetini sıfıra indiren, yalnızca işinize odaklanmanız için ofis kurulumuna dair tüm operasyonu sizler için tamamlayan ve buna ek olarak konfor ve iş hayatının dengesini gözeten bir markadır.  Tioso.coçalışma kadronuza göre dekorasyon değişimi imkanı sağlayan ofisler tasarlayarak işinizin tüm ihtiyaçlarına cevap bulduk. Bir patronun prestij ve konforunu koruyarak, genç ekiplerin beğenisine uygun çalışma alanları hazırladık. Geniş seçeneklere sahip sosyal alanları ile hem çalışma alanlarını çeşitlendirdik hem de misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz prestijli ortamlar yarattık.”  

Tioso.co’da şu anda 140 adet ünite bulunduğunu söyleyen Yılmaz, “Sistemin Türkiye’deki ilk uygulayıcısı olduk. Şu anda 12 bin metrekare alanda hizmet veriyoruz. Önümüzdeki dönemde İzmir ve Ankara’da yine Feryapı’nın projelerinde örneklerini açmayı düşünüyoruz. Ayrıca Almanya’ya da taşıyabiliriz” dedi.

Tioso.co’dan bir ofis alanına sahip olduğunuzda; aynı anda

• Co-Working Alanı

• (Size Özel) Tioso Restaurant

• Kampüs Kantin

• Kahve Köşeleri

• 26 Adet Toplantı Odası

• Ortak Teras Alanları

• Konferans Salonu

• Business Lounge

• 1200 m2 Fitness

• Kapalı Basketbol Sahası

• Açık havada olmayı sevenler için ise Kampüs iç bahçe, Kampüs Meydan ve İstanbul’un en büyük parklarından olan Sadabad Parkı hizmetinizde olacak. Bu mekanlaraek olarak, size özel ayrıcalıklı servislerimiz ise;

• Oda Servisi

• Resepsiyon

• Concierge

• IT

• Revir, Doktor ve Hemşire Hizmetleri

• Ortak Alanlarda İnternet Hizmeti

• Vale Otopark

• Oto Kuaför

• Leed Gold sertifikalı çevreye dost yeşil bina statüsündeki Premier Kampüs Ofis’de yer almaktadır.

Tioso.co neden tam da size göre?

Tioso.co 50 m²’den 190 m²’ye kadar çeşitli büyüklükte paylaşımsız hazır ofis alanları ile iş dünyasına adımını attı. Birden fazla hazır ofisi yan yana kiralayıp çok daha büyük şirket merkezi oluşturmaya olanak sağlıyor. Tioso.co, farklı sektörleri aynı çatı altında topluyor. Bu sayede, şirketlere Business Networking imkânı sağlıyor. Ortalama 500-600 iş insanının bir arada bulunduğu, zengin bir marka ve sektör karmasında, bilgi paylaşımı, ürün ve hizmet tanıtımı maliyetsiz bir pazarlama sistemi olarak işlemeye Tioso.co’dabaşlıyor. Ortak alanlarda yapılacak olan etkinliklerdekonuşmacılar, sunumlar, hatta bir Cuma günü organizasyonu bile bir fırsat haline dönüşüyor.

 

Çalışan sayınıza, çalışma sisteminize göre kişiselleştirme çözümleri Tioso.coda…

Siz Tioso.co’ya çalışma düzeninizi anlatın, Tioso.co’nunprofesyonel kadrosu sizin ihtiyaçlarınıza göre birkaç saatte ofisinizi size uygun hale getirsin. Size yalnızca aynı gün içinde bilgisayarınızı alıp, Tioso.co’ya gelmek kalsın.

Mimari detaylarla, mobilya seçimiyle, taşınma işleriyle, IT altyapısı, aidat, abonelik gibi detaylarla uğraşmadan, işinizi kesintisiz devam ettirin. Tioso.co’da her şey sizin ihtiyaçlarınıza ve konforunuza göre planlandı.

Tioso.co nerede?

Tioso.co, Feryapı tarafından geliştirilen Türkiye’nin ilk ve tek Kampüs Ofisi olan Premier Kampüs Ofis’te yer alıyor.

Tioso.co, Levent ve Maslak gibi merkezi iş alanlarına, İstanbul’un en eski iş merkezi tarihi yarımadaya, Beyoğlu’nasadece 10 dakikalık mesafede yer alıyor.

Tioso.co ile nasıl tanışabilirim?

Hemen linke tıklayıp; www.tioso.co ekrandaki formu doldurun ekibimiz sizi arasın ve Tioso.co’nun size özel fırsatlarını anlatalım.

2 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page