top of page

Larisa and Pumpkin ile hijyenik ve güvenli oyun alanlarıBebeklerin ve çocukların hijyenik, güvenli ve eğlenceli bir şekilde zaman geçirmelerine olanak sağlayan Larisa and Pumpkin top havuzları ile evler neşe ve kahkaha dolu! Evlerde sınırsız eğlence vadeden Larisa and Pumpkin top havuzları minikleri eğlendirmenin yanı sıra, bebeklerin ve çocukların fiziksel ve duyusal gelişimini destekleyerek onların kaba ve ince motor becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyor.


Değiştirilebilen kılıfı %95 pamuk, %5 elastan kumaştan oluşan, kolayca yıkanabilen yapısı ile miniklere hijyenik bir oyun alanının kapılarını aralayan Larisa and Pumpkin top havuzlarında bulunan toplar toksik olmayan, azo boyar madde içermeyen plastikten üretiliyor ve CE sertifikalı. 200 adet top ile birlikte gelen Larisa and Pumpkin top havuzları, evlerde eğlenceyi, güvenliği, kaliteyi ve hijyeni en üst seviyeye çıkarıyor.


Minimal tasarım çizgisi ile sadece bir aktivite alanı değil, aynı zamanda şık bir dekorasyon unsuru da olan Larisa and Pumpkin top havuzları, hem çocuk odaları hem de bütün iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Bu sayede sadece çocukların değil, aynı zamanda ailelerin de en gözde dekorasyon ürünü olmaya aday! 10 farklı renk kombinasyonu arasından zevkinize en uygun olanı seçerek iç dekorasyonunuza İskandinav stilini taşıyabilirsiniz.


Larisa and Pumpkin top havuzları sınırsız eğlencesi ve gelişimi destekleyici özellikleri ile çocuklar için muhteşem bir oyun arkadaşı olurken, güvenli ve hijyenik yapısı ile ailelerin de en büyük yardımcısı!


Larisa and Pumpkin, 2015 yılından bu yana Türkiye’deki ebeveynlerin bebeklerini en iyi şekilde yetiştirmeleri için kaliteli, güvenli ve sağlıklı ürünler sunarak anne - bebek sektörünün önemli oyuncularından biri haline gelen YG Group tarafından tamamen Türkiye’de üretiliyor.


Şu anda annedukkan.com, shop.buseterim.com.tr, kidslivingetc.com, keyifbebesi.com.tr, bebekhouse.com, miyamiyashop.com, milkantalya.com, altukadesign.com, mielakids.com, balabino.com, urbanbabystore.com, motherlens.com, trendyol.com ve amazon.com.tr internet siteleri ile İstanbul'da Kids Living etc., Keyif Bebesi ve Mooi Babies, Ankara'da Bebek House ve Altuka Design, Antalya'da Milk Antalya, Sakarya'da Miya Miya Design, Denizli'de Miela Kids, Mersin'de Balabino ve Moots, Gaziantep'te Flora Organic, Bursa'da Kids and Nests, Kayseri'de Kids and Kits, Girne'de Babyjelly Kids Concept mağazalarında satışta olan Larisa and Pumpkin, kısa bir süre içerisinde farklı online ve fiziksel mağazalarda da yerini alacak.

0 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page