top of page

LG Kurutucu ile Tozdan Arınmış Sağlıklı Kuruyan Giysiler

Yeni nesil LG Kurutular buhar teknolojisi ile çamaşırlardaki alerjenleri yüzde 99,9’a varan oranda yok ediyor. Ayrıca, çamaşırları tozdan arındırarak kupkuru, tertemiz ve hijyenik giysiler sağlıyor.Yaz aylarında çamaşır kurutmak çoğu kişi için sorun olmaktan çıkıyor. Yaz sıcağında balkona ya da bahçeye asılan çamaşırlar kolayca kuruyor. Ancak, dış mekanda kurutulan çamaşırlar, sokaklardaki ve havadaki toza ve alerjenlere maruz kaldığı için her zaman düşündüğümüz gibi temiz ve sağlıklı olmayabiliyor. İç alanlarda kurutulan çamaşırlar ise daha büyük sağlık sorunlarına yol açabiliyor. Ev içerisinde kurutulan çamaşırların yarattığı nemli ortamlar spor adı verilen “tohumları” serbest bırakabilen küf oluşumunu teşvik ediyor. Bu da başta astım ve alerjik hastalıklar olmak üzere bir çok sağlık probleminin tetikleyicisi olarak kabul ediliyor.

Yüksek teknolojili beyaz eşya modelleriyle teknoloji dünyasında ses getiren ‌‌LG’nin yeni nesil çamaşır kurutma makineleri, hızlı ve kolay kuruma sağlamanın yanı sıra, buhar teknolojisi ile, giysilerdeki tozları, alerji veya solunum sorunlarına neden olabilecek alerjenleri %99,9 oranında azaltıyor.


Yüksek Performans, Düşük Enerji

LG Kurutucular, kullanıcıların zamandan tasarruf etmesini sağlarken A+++(-10%) enerji sınıfı özelliği ile enerji sarfiyatını da minimuma indiriyor. DUAL Inverter Heat Pump™ özelliğine sahip gelişmiş inverter teknolojisi, şimdiye kadar sunulan en kısa kurutma süresini veya en yüksek enerji verimliliğini sağlıyor.

Wi-Fi üzerinden kontrol edilebilen LG DUAL Inverter Kurutma Makineleri’nde özelleştirilebilir programlar da yer alıyor. Örneğin; Eco Hybrid™ teknolojisi, kullanıcıların yaşam tarzına göre enerjiden veya zamandan tasarruf etmesini sağlıyor. Kurutucunun hassas programı ise, düşük sıcaklıkta kurutma yaparak, ısı pompası teknolojisiyle kırışıklıkları düzeltiyor, çekmeyi azaltıyor.

Makine Temizliğine Gerek Yok

LG Kurutucuların en önemli özelliklerinden birisi, kurutma işlemi bittikten sonra kendi kendini temizlemesi ve kullanıcının her hangi bir temizlik işlemi yapmaya ihtiyaç duymaması. LG Kurutucu’nun bir diğer önemli özelliği de, çift filtre ile, tiftikleri çamaşırlardan ayırarak, kurutucunun yüksek kurutma performansını korumasını sağlaması. LG Kurutucudaki kurutma sensörü ise, çamaşırlardaki nemi tespit ederek kurutma süresini otomatik olarak ayarlıyor.

Haziran ayı boyunca LG Brandshop, Teknosa ve Media Markt mağazalarından alınan LG kurutucular ile beş yüz lira değerinde çekmeçeli bağlantı kiti hediye kampanyası da devam ediyor.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page