top of page

MAGNUM, DÜNYACA ÜNLÜ AMERİKA'LI ŞARKICI HALSEY İLE İŞ BİRLİĞİNİ DUYURDU

Magnum, Amerikalı ünlü şarkıcı ve söz yazarı Halsey ile bir araya geldiği global kampanyasında, herkese ‘Gerçek Hazzın’ peşinden gitmeleri için ilham ve cesaret vermeyi amaçlıyor.


Magnum, Halsey ile birlikte bugüne kadar ki en cesur kampanyasını duyurdu. Haz dolu her bir günün anlamlı olduğuna inanan Magnum, global kampanyasının lansmanını gerçekleştirdi. Uluslararası müzik fenomeni, şarkıcı, söz yazarı, aktivist, yaratıcı ve renkli kişiliğiyle tanınan Halsey, Magnum ile birlikte herkese gerçek hazzın peşinden gitmeleri için ilham ve cesaret vermeyi amaçlıyor.


Magnum’la iş birliğine imza atan Halsey, müzik, sanat ve kültürün önündeki engellerin kaldırılmasını ve desteklenmesini savunuyor. Kendini ve inandıklarını her platformda ön plana çıkaran çok yönlü sanatçı; “Kendimi hep korkusuzca ifade ettim. Çünkü kendini olduğun gibi ifade etmeden ve özgün sesler yükselmeden sanatın ve sanatçının gerçek hazzı yansıtamayacağını düşünüyorum. Çevremi de her zaman yargı ve eleştiri korkusu olmadan kendini özgürce ifade etmeye teşvik ettim. Herkesi eşsiz olduklarını hatırlamaya ve hazzın kendileri için gerçekten ne anlama geldiğini keşfetmeye cesaretlendiren bu kampanyada, Magnum ile iş birliği yapmaktan çok mutluyum. Amacımız, herkesin özgünlüğünü gururla ortaya koyması için ilham olabilmek” dedi.


Halsey ve Magnum’dan gerçek hazzın şarkısı; “Be Kind”

Magnum iş birliği kapsamında hayata geçirilen “Be Kind” isimli parça hakkında da konuşan Halsey; “Tarzımı değiştirmekten haz duyan ve kendimi ifade etme şeklimi özgürce savunan biri olarak, 'Be Kind' şarkımızı herkese ilham ve cesaret vermesi için söylüyorum.”dedi. Halsey çarpıcı kampanya filmine ve cesur fotoğraflarına da dikkat çekti.


Halsey X Magnum canlı performansı, 16 Temmuz’da

Halsey, 16 Temmuz'da Magnum iş birliğiyle canlı bir konser verecek. Etkinlikte, Halsey'in Marshmello ile birlikte hayata geçirdiği yeni çalışması “Be Kind”ın farklı düzenlemelerinin de bulunduğu birçok parça seslendirilecek. Canlı performansı 16 Temmuz 2020 Perşembe günü, saat 19.00’da www.youtube.com/halsey kanalından izlenebilecek konser, müziğin evrensel hazzını paylaşmak amacıyla, dünyanın dört bir yanından insanları bir araya getirecek.

#GerçekHaz kampanyası hakkında daha fazla bilgi edinmek için Magnum’un Instagram hesabı @Magnum vewww.magnumicecream.com/truetopleasureweb sitesini ziyaret edebilirsiniz.

1 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page