top of page

PAŞABAHÇE MAĞAZALARI SON MAĞAZASINI İSTANBUL HAVALİMANI’NDA AÇTI

Güncelleme tarihi: 8 Oca 2020


PAŞABAHÇE MAĞAZALARI YENİ MAĞAZASIYLA DÜNYANIN EN BÜYÜK HAVALİMANINDA

Ev ve yaşama dair binlerce fikir sunan Paşabahçe Mağazaları, dünyanın en büyük havalimanı olan İstanbul Havalimanı’nda açtığı yeni mağazasıyla varlığını güçlendiriyor. Dış hatlar öncesinde pasaport kontrol noktasının yanında yer alan mağaza, hem yurt içinde hem de yurt dışında seyahat edecek olan binlerce yolcuya seçili ürün yelpazesinden oluşan yüzlerce ürün ile hizmet verecek.

19.09.2019 –Paşabahçe Mağazaları, havalimanı mağazacılığı hizmetlerine İstanbul Havalimanı’ndan başladı. Paşabahçe Mağazaları, havalimanı mağazasının açılışını 18 Eylül Perşembe günü gerçekleştirdi. Paşabahçe Mağazaları, yeni açılan mağaza ile kaliteli ve yenilikçi ürün gamını havalimanı müşterileri ile buluşturacak.

Paşabahçe Mağazaları, evrensel dünya mirasına sahip çıkacak bilinci oluşturmak, çeşitli sebeplerle bozulan, yok olan kültürel ve tarihi değerleri yaşatmak ve daha geniş kitlelere tanıtılabilmek için oluşturduğu butik koleksiyonlarını İstanbul Havalimanı’nı ziyaret eden milyonlarca yerli ve yabancı turiste tanıtma fırsatı bulacak.

Tarih-Kültür-Cam koleksiyonlarının 13.’sü olan ‘Camda Dünya Mirası’ koleksiyonunda dünyanın en eski tapınak merkezi olarak kabul edilen Göbeklitepe’ye ait eserler de gün ışığına çıkıyor. Özgün tasarım anlayışı ile geliştirilen ‘Göbeklitepe Figür’ ve ‘Göbeklitepe Dikilitaş Obje” havalimanı mağazasında tarih ve sanatsever yolcuların beğenisine sunuluyor.

İstanbul Havalimanı mağazasında, dünyayı keşfetmek ve sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için çok özel bir seçenek olan ‘Dünya’ temalı ürünler de yer alıyor. Coğrafi unsurların da yer aldığı ürünler arasında ‘Dünya Şişe’, ‘Dünya Bardak’, ‘Dünya Kağıt Ağırlığı’, ‘Dünya Obje’ ve ‘Dünya Kandil’ bulunuyor.

Paşabahçe Mağazaları, tarih boyunca tartışmalara konu olan zaman kavramından yola çıkarak tasarladığı ‘Zaman-sız’ temalı ürünlerini de yeni mağazasında tüketicilerle buluşturuyor. Zamanın belki de en çok önem taşıdığı noktalardan biri olan havalimanında, Dekoratif Usturlap, Güneş Taşı, Yıldız Taşı, Güneş Saati Dekoratif Obje ve Güneş Saati Kağıt Ağırlığı yolculara zamansızlığı hatırlatıyor.

İstanbul Havalimanı Paşabahçe Mağazası’nda yer alan bir özel seri ise Anadolu uygarlıklarının binlerce yıllık tarihinden ilham alarak tasarlanan “Topraktan” serisi. Özel olarak üretilen “Topraktan” ürünlerinin güzelliği, geçmişten taşıdığı izlerle emek ve aşkla yoğrulmuş olan toprakların elle şekillendirilmesi ve boyanmasından geliyor.

Paşabahçe Mağazaları’nın, Türkiye’nin kültür, sanat ve tarihinden beslenen birbirinden özel ürünlerinin yer aldığı bu mağaza, ülkesine ve şehrine dönerken, başka bir şehre ziyarete giderken sevdiklerine özel hediye almak isteyenlerin uğrak noktası olacak. Herkesin kendisi veya sevdikleri için mutlaka bir hatıra bulabileceği İstanbul Havalimanı mağazasında dekorasyon ürünlerinden mumluklara, koleksiyon ürünlerinden nazarlıklara kadar herkese hitap edecek hediye alternatifleri bulunuyor.

İstanbul Havalimanı’nda yeni açtığı mağazası ile mağaza sayısın 53’e çıkaran Paşabahçe Mağazaları, havalimanındaki bu mağazası ile müşterilerine 7 gün 24 saat keyifli vakit geçirebilecekleri bir alan oluşturuyor. Ev ve yaşama dair binlerce fikir ve öneri için Paşabahçe Mağazaları’nı ve (www.pasabahcemagazalari.com ve store.pasabahce.com) internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Paşabahçe Mağazası’nın yer aldığı İstanbul Havalimanı, dünyanın en büyük havalimanı olma özelliğiyle Türkiye ve dünya nezdinde bir çekim noktası olma misyonu taşıyor.

1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page