top of page

ROMANTİK VE SOFİSTİKE: GIZIA İLKBAHAR / YAZ 2024 KOLEKSİYONU

Modern siluetleri doğal kumaşlarla yeniden yorumlayan Gizia İlkbahar / Yaz 2024 Koleksiyonu ile bahar bir başka yaşanıyor.


Doğal kumaşların yarattığı yalın silütlerin bir araya geldiği Gizia İlkbahar / Yaz 2024 Koleksiyonu, sezonun öne çıkan trendleriyle sıcak günleri karşılıyor! İç içe geçen drapeler, pililer ve hacim veren büzgülerin romantik ve modern bir etki yarattığı Gizia yeni sezon koleksiyonları bu sezon ağırlıklı olarak keten ve pamuk karışımlı kumaşlardan oluşuyor. Bahar ve Yaz ruhunu yansıtan tasarımlar ipek şifon ve tüvit dokularla şık bir görünüm sunuyor. 

 Ekru, vanilya, haki ve bej tonlarının hakim olduğu yeni sezon koleksiyonlarına Gizia’nın vazgeçilmez renkleri kırmızı ve canlı yeşil tonları eşlik ediyor. Parlak ve mat kontrastlığının dikkat çektiği tasarımların yansı sıra, fırça efektli ve floral desenler koleksiyonu zenginleştiriyor.

 Gizia koleksiyonlarının her sezon imzası haline gelen dikkat çekici detaylar ise bu sezonda da göz dolduruyor. Doğal materyaller ve dokularla ön plana çıkan aksesuarlar; Kehribar ve seramik yüzeyli boncuklar, metalik yüzeylerle bir araya gelerek zıt bir şıklık ortaya çıkarıyor.

 Zamansız tasarımlarıyla hem gündüz hem gece ilk adres olmaya devam eden Gizia ile  yeni sezon hiç olmadığı kadar doğal, şık ve sofistike geçiyor. 

 

5 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page