top of page

‘Starbucks by Nespresso’ KapsülleriSeçili Starbucks MağazalarındaYerini Alıyor!

Kahve kültürünün dünyadaki en önemli temsilcilerinden Starbucks, Nespresso işbirliği ile ‘‘Starbucks by Nespresso’’ kapsüllerini seçili mağazalarda misafirleriyle buluşturuyor.

Her zaman misafirlerine kaliteli ve lezzetli içecek alternatifleri sunan Starbucks, ev ve ofis konforunda da eşsiz bir kahve deneyimi için tüm Nespresso kahve makinaları ile uyumlu ‘‘Starbucks by Nespresso’’ kapsüllerini kahve severler ile buluşturuyor.


4 Farklı Lezzet Alternatifi Fındık notalarıyla en çok tercih edilen Single-Origin Colombia, ilk Starbucks mağazasına özel harman Pike Place Roast, Starbucks’ın zengin ve karamelimsi notalar ile pürüzsüz lezzete sahip imza kahvesi Starbucks Espresso Roast ve kafeinsiz bir tercih arayanlar için Starbucks Decaf Espresso Roast çeşitlerinden oluşan kapsüller, dünyanın önde gelen kahve zinciri Starbucks’ın kahve kavurma uzmanlığını ve lezzet profilini yansıtıyor.


Kullanılmış Kapsüller Geri Dönüştürülecek Doğaya bıraktığı izi azaltmak için her alanda çeşitli uygulamaları bulunan Starbucks’ın kullanılmış kapsülleri toplanarak geri dönüştürülecek.

2 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page