top of page

The Hammers Awards 2021’den Tatilsepeti’ne altın ödülü

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi The Hammers Awards 2021′in kazananları belli oldu.

Temelleri 2002 yılında atılan ve 2004 yılından bu yana yüz binlerce kişiye tatil servisi sunan Tatilsepeti, Optimum Bütçe ile Harikalar Yaratanlar kategorisinde altın ödülü almaya hak kazandı.Bu yıl ikinci kez gerçekleştirilen The Hammers Awards töreninde, ödüller sahiplerini buldu. Pazarlamasyon Kurucu ve CEO’su Necip Murat‘ın sunumuyla gerçekleşen The Hammers Awards kazananları; Sector Hammers, Channel Hammers ve Special Hammers olmak üzere 3 ana kategori ve 41 alt kategoride ödüllerine sahip oldu.

Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti, Special Hammers kategorisinde Optimum Bütçe ile Harikalar Yaratanlar olarak altın ödülü almaya hak kazandı.

Geçtiğimiz aylarda düzenlediği “Influencer Academy” programı ile sektörde bir ilke ev sahipliği yapan Tatilsepeti, düzenlediği program ile seyahat etmeyi sevip kendini fotoğrafçılık, video ve blog yazarlığı gibi alanlarda yetiştirmek isteyenleri, iletişim ve sosyal medya dünyası konusunda uzman farklı konuşmacılar ile bir araya getirdi. Uzmanların online ders anlatımları ile teori dersleri verdiği ve tecrübelerini aktardığı Influencer Academy’de, katılımcılar farklı ödev ve sınavlara tabii tutuldu. Influencer Academy programına katılan 1132 kişi için, 5 ana kategoride 40 oturum gerçekleştirilirken, 8 hafta süren yayınlar sonunda, influencer içerikleri 100 milyona yakın erişim ve 2 milyona yakın etkileşim aldı. Toplamda, 11 bin üzeri kişiyle gerçekleşen Influencer Academy programı ile 100 milyona yakın kişiye erişildi.

Misafirlerinin gönül rahatlığı ile tatil planı yapması ve sektörde ilklere imza atmak adına özenle çalışan Tatilsepeti ailesi, gelecek dönemde de birbirinden yaratıcı projelerini hayata geçirmeye devam edecek.

22 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page