top of page

W Istanbul in the mix

Güncelleme tarihi: 8 Oca 2020

Otantik dokusunu koruyan, şehrin gözde yeme içme mekanlarından biri olan W Istanbul, DJ performansları ve unutulmaz partileri ile Kasım ayında da eğlencenin dozunu artırarak şehri sallayacak…

İstanbul’da eğlence denince akla ilk gelen mekânlardan biri W Lounge, Kasıma ayında da dopdolu programıyla sezona iddialı bir şekilde merhaba diyor.

İstanbul’un en popüler semti Akaretler’de bulunan W Lounge, Çarşamba geceleri canlı performansı, enerjisi ve güçlü vokali ile adından söz ettiren Deniz Özdoğru’nun performansıyla İstanbullulara müzik dolu anlar yaşatıyor.

Her Perşembe “Hip Hop”!

Haftanın 4 günü şehrin en hareketli gecelerine ev sahipliği yapan W Istanbul Perşembe gecelerini yükselen ritimi ile şehrin atmosferine ayak uyduruyor.

Cuma Günlerinin Vazgeçilmezi “House Exclusive”

Cuma geceleri“House Exclusive”de; DJ Ezgi Taşçeviren kaliteli ve eğlenceli müziği ile Akaretler’in nabzını tutmaya devam ediyor.

Her Cumartesi “All In” Gecesi

Sabahlara kadar süren canlı performansları, DJ müzikleri, Lounge yemek menüsü ve eşsiz kokteyl menüsüyle sınırsız bir eğlenceyi misafirlerine sunan W Istanbul, Cumartesi günleri “All In” geceleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

1 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page