top of page

ACE of MICE kapılarını açtı!

ACE of MICE fuarı bugün İstanbul Kongre Merkezi (ICC)'de 7. kez kapılarını açtı. Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen kongre, toplantı ve etkinlik sektörü profesyonelleri, İstanbul Kongre Merkezinde Fuar kapsamında ICC Üsküdar salonunda düzenlenecek Vestel Production Talks ve İstanbul MICE Zirvesi konferans programlarıyla da MICE sektörünün geleceğine damga vurmaya devam edecek.Uluslararası Hosted Buyer programına yoğun ilgi! 41 ülkeden 230 Uluslararası satın alıcı ve 15.000’den fazla ziyaretçinin fuara katılması bekleniyor.

Uluslararası Hosted Buyer Programı kapsamında yurtdışı pazardan katılacak 230 uluslararası incentive firması, PCO, DMC ve kurumsal satın alıcılar fuar kapsamında katılımcı firmalarla B2B görüşme gerçekleştirecek. 3 gün boyunca, fuara 15.000’den fazla profesyonel ziyaretçinin katılım göstermesi bekleniyor. 2020 için artan sayıda uluslararası endüstri partneri ve medya kuruluşuyla yapılan işbirlikleri sayesinde hem nicelik hem de nitelikli daha kaliteli bir hosted buyer programıyla katılımcılar network’lerini genişletme imkanı bulacaklar.

Fuarın uluslararası MICE pazarlarındaki görünümünün ve konumunun yükseltilmesi noktasında belirlenen kapsamlı iletişim stratejisi çerçevesinde başta MICE ve etkinlik turizmi odaklı çalışan medya kuruluşları ve uluslararası derneklerle işbirlikleri genişletiliyor.

Dev Prodüksiyonlar Nasıl Tasarlanır, Planlanır ve Yönetilir?


İstanbul’un Dünya MICE Sektörü Lideri Olması İçin Yapılması Gerekenler, İstanbul MICE Zirvesi'nde.
Dünya’nın lider MICE destinasyonu olmayı fazlasıyla hak eden İstanbul’u liderliğe götürecek yol haritası için ICC Üsküdar salonunda dev sahnede 24 Ocak 2020 tarihlerinde Türkiye’de ilk defa İstanbul MICE Zirvesi düzenleniyor olacak. Turizm Medya Grubu başkanı Volkan Ataman moderatörlüğünde gerçekleştirilecek zirveye protokol, önemli incentive firmaları, pco’lar ve etkinlik ajanslarının yönetim kurulu başkanları, uluslararası zincir otellerin direktörleri, kongre merkezleri genel müdürleri, havalimanları genel müdürleri 5 ayrı oturumda ele alıyor olacak. ICVB koordinasyonunda gerçekleştirilecek convention breu oturumunda ise Londra ve Barcelona convention breu direktörleri ve Amerikan Express global iş geliştirme direktörü konuşmacı olarak kendi başarı hikayelerini paylaşıyor olacaklar.  Konferans, şehrimizin gelişimi adına yapılması gerekenler ile Pazarlama ve konumlandırma altında iki başlık altında ele alınacak ve sonuç bildirgesi yayımlanacak.

AMEzing Parti Yine Yılın En İddialı Partisi Olmaya Aday...


Fuarın birinci günü olan 22 Ocak 2020 tarihinde, 41 ülkeden 1.000 MICE profesyoneli muhteşem bir parti eşliğinde Pink Mama’da bir araya geliyor. Artık bir marka haline gelmiş olan “AMEzing Parti” her yıl ayrı bir konseptte düzenleniyor. Ulusal ve uluslararası hosted buyerlar, katılımcı firmalar, konuşmacılar, uluslararası MICE dernek başkanlarının davetli olduğu partide, video mapping şov, müzik grupları, DJ ve sürprizlerle dolu dans performansları eşliğinde unutulmaz bir gece yaşatılması hedefleniyor.

1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

留言


bottom of page